چگونه برای حذف Alum Rattan Chair / Alum Fabric Chair / Cast Iron Table Base

- Jan 04, 2018-

چگونه برای تمیز کردن کاسه حصیری / صندلی / کتانی کتان / چرم جدول پایه؟

مبلمان در فضای باز متفاوت از مبلمان معمولی داخلی، مبلمان در فضای باز است که در فضای باز برای مدت زمان طولانی، باید خورشید، آب و مقاومت در برابر خوردگی داشته باشد. اگر چه مبلمان در فضای باز این ویژگی ها را دارد اما تمیز کردن و تعمیر و نگهداری روزانه را نمی توان از دست داد. از آنجایی که در خارج از منزل قرار می گیرد، معمولا گرد و غبار طولانی به مبلمان می چسبانید، آب به مدت طولانی به بعضی از مناطق در یک مرطوب منجر می شود و باعث خوردگی مبلمان، به ویژه سخت افزار و ساختار مبلمان می شود. به عنوان مثال، میز در فضای باز در میزهای فولادی ضد زنگ، پای میزهای چدنی، پای میزهای آلومینیومی و غیره. مبلمان بیرونی، قطعات فلزی و یا قطعات آلومینیومی، باید توجه خاصی را به خود جلب کند.

مبلمان بیرونی پس از کلی از طریق یک ضد آب، کرم ضد آفتاب، ضد خوردگی، تمیز کردن بسیار ساده تر از مبلمان معمولی خواهد بود.

صندلی پارچه آلومینیوم: اگر سطح آلوم از لکه ها، لطفا با آب تمیز کنید، از اسید قلیایی یا پاک کننده قلیایی استفاده نکنید. به طوری که به سطح آلومینیوم آسیب برساند. به طور مستقیم از پارچه استفاده کنید و آب تمیز شود.

2F~1_ZVYSI033CR$M6`8V80.png

صندلی چوبی آلومینیومی PE: مبلمان حصیری PE می تواند با یک برس نرم، یک پارچه یا یک جارو برقی تمیز شود و باید در برابر خراش ها و خراش ها روی نوک یا اشیاء سخت محافظت شود. چوب پنبه خام می تواند رطوبت، ضد پیری، کنترل آفات، ضد مادون قرمز.

]WDPKBT232(@XNL17SVFGX5.png

پایه پایه آهن: برای جلوگیری از زنگ زدگی پایه، زنگ جدول چدن می تواند از پارچه مرطوب استفاده نکند، می توان آن را با پارچه خشک پنبه برای تمیز کردن پاک کنید. هنگامی که پایه آهن زنگ زده است، بهترین راه برای پرسیدن پرسنل حرفه ای و فنی برای تعمیر و نگهداری است. برای دکوراسیون مبلمان و دکوراسیون داخلی، گرد و غبار، توصیه می شود برای تمیز کردن یک برس نرم استفاده کنید. پایه آهن بازیگران از جلوگیری از جلوگیری از جلوگیری از رنگ از پوسته خاموش و کروم، می تواند از اجسام سخت در مبلمان در ضرب و شتم استفاده نمی کند، در غیر این صورت، رنگ سایه رنگ سقوط می کند.

پرده های فلزی بازیگران آهن به طور طبیعی با انواع اسیدی یا قلیایی دور می شوند، هنگامی که آلوده می شوند، بلافاصله آنها را با آب بشورید تا از خوردگی اجتناب کنید. سپس بلافاصله با یک پارچه پنبه خشک خشک شود. با طولانی مدت، پایه میز خورشیدی چدنی باعث آسیب رسیدن به رنگ می شود، هنگامی که رنگ آسیب دیده است، فلز داخلی به راحتی در معرض ابتلا به اکسیداتیت در هوا قرار می گیرد. و کوتاه بودن عمر سرویس

Z{GRW07~~3`O{$SWPFAT5}0.png