چگونه برای حفظ صندلی چرخ دار Outdoo؟

- Dec 29, 2017-

چگونه برای نگهداری صندلی چرخ دار Outdoo؟


در حال حاضر در بازار، صندلی های بیشتر در فضای باز بوسیله شبیه سازی چوب خیزران ساخته می شوند که همچنین چوب خیزران PE نیز نامیده می شود. PE، نام دانشگاهی پلی اتیلن است. نسبت: 0.94 --- 0.96g / ، انقباض قالب بندی: 1.5-3.6٪، قالب قالب گیری: 140-220.

ویژگی PE Rattan: با عملکرد عالی در مقاوم در برابر خوردگی، عایق الکتریکی (ویژه برای عایق با فرکانس بالا). خیاطی خزانه داری می تواند چسبندگی متقاطع شیمیایی، اتصال متقابل پرتوهای کروی باشد. پلی اتیلن کم فشار با بالا

نقطه ذوب، سختی و سختی. عملکرد خوب در جذب آب، خواص الکتریکی و مقاومت تابشی.

انعطاف پذیری پلی اتیلن با فشار بالا، کشش، مقاومت ضربه و نفوذ پذیری بهتر، تاثیر فوق العاده بالا مولکولی پلی اتیلن، مقاوم در برابر خستگی، مقاوم در برابر سایش. (صندلی حصیری را می توان به طور مستقیم با یک برس یا جارو برقی تمیز کرد).

image.png

از آنجا که مبلمان حصیری در فضای باز از پارچه ساخته شده است، ظاهر ترکیب نیاز به استفاده از یک برس کوتاه یا قلم مو با یک جارو برقی برای تمیز کردن، و سپس استفاده از پارچه پنبه به اسکراب صندلی.

مبلمان حصیری در فضای باز برای مدت زمان طولانی در معرض تابش خورشید، راحت تر از درخشش اصلی از بین می رود، و حتی کرک می شود، بنابراین جلوگیری نمی شود. اگر شما در نزدیکی کوه ها زندگی می کنید یا فصل خشک باید مرتبا خشک شود تا خشک شود.

image.png

در صورت ضرورت، صندلی می تواند از قلیایی ضعیف (مقدار pH قلیایی کمتر از 8) برای تمیز کردن صندلی استفاده کند. هنگام استفاده از میز و صندلی چرخان خیاطی تمیز کردن، اطمینان حاصل کنید که صندلی و صندلی سوئدی باید کاملا تمیز شود تا از مبلمان چوب زنجبیل جلوگیری شود و جداول دچار تغییرات شیمیایی در نور مستقیم خورشید می شوند. هنگامی که شما از مبلمان و میز حوله استفاده می کنید، لازم است از برخورد یا اشیاء سخت از خش های چاقوی تیز جلوگیری کنید. برای حفظ پایداری رنگ، زمانی که صندلی کافه در معرض نور آفتاب قوی با مدت زمان طولانی قرار دارد، بهتر است مکانیزم مبلمان حصیری در جایی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگرفته باشد، یا از یک پوشش مبلمان اگر مبلمان فضای باز شما قاب آلومینیومی است، در نگهداری روزانه، صندلی در فضای باز را می توان با آب به طور مستقیم شسته و سپس پاک کردن صندلی چوب پنبه با پارچه خشک. اگر اسکلت ساختار آهن باشد، لازم است از صندلی چوب سوپاپ بخورید تا آب به طور مستقیم باشد، در غیر این صورت صندلی در فضای باز به راحتی زنگ زده خواهد شد و این باعث می شود که طول عمر مبلمان فضای باز تاثیر بگذارد. علاوه بر این، هنگام استفاده از جداول و صندلی های چوب دستی در زمان صلح، با توجه به رابط کاربری چوب خیزران، سعی نکنید چوب خال کوبی بپوشید، در غیر اینصورت آسان به راه رفتن بروید.

به عنوان مواد سازگار با محیط زیست، چوب خیزران PE استفاده شده است بیشتر و بیشتر تولید مبلمان در فضای باز. ضمانت نامه 1 سال یا 2 سال بسته به نوع محصول خاص است. اگر می خواهید، ما همچنین می توانیم پشتیبانی فنی یا مواد را ارائه دهیم

خودتان آن را جایگزین کنید.