چگونه می توان پایه های جدول را برای فضای باز انتخاب کرد؟

- Dec 28, 2017-

دسامبر 28، 2017

چگونه می توان پایه های جدول را برای Outdoor انتخاب کرد؟

  قبل از خرید پایه های جدول، اکثر مشتریان برخی از آماده سازی را برای آن انجام می دهند. برای مثال، چه موادی برای فضای باز مناسب است، آیا پایه ها وزن را به اندازه کافی برای خنک کردن نسیم در فضای باز انجام می دهند؟ یا رنگی که مردم را شاد می کند و گاهی مشتریان از ما مستقیما می پرسند، چه نوع پد های میز را می توانیم در خارج از آن استفاده کنیم؟ در اینجا چند نکته است که به شما کمک می کند که پایه میز درست را برای خانه، حیاط خلوت، کافی شاپ، رستوران در فضای باز یا مشتریان خود پیدا کنید.

blob.png

بیشتر شهرها در عرض جغرافیایی متوسط ​​و پایین و پایین رودخانه قرار دارند. آب و هوا شامل آب و هوای موسوم به زیرپروپیک، آب و هوای دریایی معتدل، آب و هوای مدیترانه، آب و هوای موسوم به گرمسیری و هوای بارانی است. اگر شهر شما با رطوبت زیاد و رطوبت بالا، پای میزهای فولادی ضد زنگ انتخاب خوبی خواهد بود. فولاد ضد زنگ # 304 که برای استفاده استفاده می شود، پایه های جدول را تولید می کند. این سطح تجاری است. در مورد آن شما می توانید آن را آسان تر ببینید، شما می توانید قفسه ذخیره سازی فولاد ضد زنگ را در حمام خود استفاده کنید، و شما می توانید پیدا کنید که بسیاری از نمایشگاه ها در استخر سرپوشیده نیز از فولاد ضد زنگ است، زیرا رطوبت در محیط بسیار بالا است.

 

علاوه بر این از مکان هایی که باران اغلب و رطوبت بالا است. پایه چدنی جدول مناسب برای مکان هایی است که آب و هوا نرم و یا چهار فصل مجزا است. پایه های میز بازیگران و پای میزهای آلومینیومی از ویژگی های مقاوم در برابر خوردگی هستند. این می تواند برای محافظت از پایه ها از زنگ زدگی و تغییر رنگ در فضای باز کمک کند. با این حال، به علت آلومینیوم و چدن به خودی خود مقاومت زیادی نسبت به خوردگی ندارند. بنابراین نگهداری روزانه بسیار مهم است. سعی کنید از پارچه خشک برای تمیز کردن کثیف در سطح استفاده کنید.

آلومینیوم همچنین یک ماده بسیار خوب برای پایه میزهای بیرونی است. آلومینیوم زنگ زده و مقاوم در برابر خوردگی بسیار زیاد است. این بسیار سبک و راحت است که از داخل و خارج از خانه حرکت می کند.

blob.png

گزینه پایانی جدول پایانی، در اینجا برخی از پیشنهادات جدول بالا به شما پیشنهاد می شود. برای پایه جدول آلومینیومی، ما پیشنهاد نمی کنیم که از گرانیت یا سایر مواد سنگی استفاده کنید، زیرا سختی پای میزهای آلومینیومی بسیار زیاد نیست، اگر روی میز بیش از حد سنگین باشد، پایه جدول به اندازه کافی سنگین نیست کل جدول از نوسانی. این بدان معناست که استفاده عادی، بازپرداخت ندارد. Teak، poly wood، topalit مواد خوب برای بالای میز هستند. ما همچنین دارای میز آلومینیومی هستیم. اغلب اوقات شما می توانید وزن اضافه را انتخاب کنید، ما نیز آن را به عنوان آهن اضافه می کنیم. آنها را در پایین پایه میز قرار دهید تا مطمئن شوید میز پایدار است.

blob.png

پایه چدنی است که به اندازه کافی سنگین است تا بتواند سطوح بزرگ و بزرگ وزن، مانند سنگ مرمر، گرانیت را حمل کند. در همین حال، آن نیز با بافت بسیار است.

 

اگر میخواهید میز پایه اقتصادی و حمایتی پیدا کنید و زمان کافی برای انجام تعمیرات روزانه خود داشته باشید، پایه چدنی و آلومینیومی گزینه خوبی خواهد بود. اگر شما به دنبال پایه جدول برای مطابقت با بالا و سنگین و بزرگ هستید و نمیخواهید درباره تعمیر و نگهداری نگران باشید، فولاد ضد زنگ برای شما مناسب است.


در سال 2018 فصل جدید، EASE برخی از پایگاه های آلومینیومی جدید منتشر شده است. و ما همچنین رنگ سفید و خاکستری را برای غنی سازی رنگ محصولمان اضافه می کنیم. اگر شما هر ایده ای دارید یا می خواهید پایه های جدول را با رنگ مورد نظر خود داشته باشید، فقط با ما تماس بگیرید.  


خوش آمدید به وب سایت ما www.ease-outdoorfurniture.com.