تعمیر و نگهداری صندلی چرخان

- Aug 30, 2017-

1، تمیز با یک جارو برقی می توانید آن را دوباره دوباره مکیدن، و یا با یک برس نرم از داخل از اول گرد و غبار پاک می شود، و سپس با یک پارچه مرطوب کمی پاک و سپس با پارچه نرم می تواند پاک شود.

2، استفاده از یک دوره زمانی، می تواند با آب نمکی پاک شود، هر دو ضد عفونی کننده است و می تواند انعطاف پذیری آن را برای حفظ طولانی مدت، برخی از ضد ترد، اثر ضد گلوله وجود دارد. همچنین می توانید از مواد شوینده نرم و بعضی از مواد نگهدارنده مبلمان برای پاک کردن استفاده کنید.

3، رنگ اصلی (رنگ طبیعی) روش مبلمان جواهرات و اشیای قیمتی: اولین بار تمیز، خشک، و پس از آن سنگ زنی برش چوب چوب زنجبیل چوب صندلی چوبی، به طوری که پوست برای حذف لکه ها و بازگرداندن صاف.

4، چوب دستی می تواند یک مقدار مشخصی از آب را جذب کند، اگر جذب رطوبت بیش از حد تبدیل به یک صندلی چوب پنبه ای، ساختار شل، هواپیما تضعیف شود. اما حصار خود را مجبور به بازگرداندن شکل اصلی و اندازه عملکرد، به طوری که مرطوب اجازه نمی دهد که شکل پلاستیکی و تغییر شکل شکاف، به منظور اطمینان حاصل شود که پس از خشک شدن به کوچک شدن به شکل اصلی و اندازه.

5 اگر صندلی سوئدی جذب شده یا مرطوب باشد، بدون قرار گرفتن در معرض و یا پخت قوی، تهویه هوا و یا خانه به هوا خشک طبیعی می تواند باشد.

6، اگر پدیده شل و آویز یافت شود، ممکن است مایل به استفاده از آب گرم به خیاطی داغ، و سپس آن را با انبردست ثابت، پوشش داده شده با چسب قوی می تواند باشد.

7، برای جلوگیری از آسیب های محلی و یا پراکنده، و پیدا کردن یک شکستن کوسه محلی، به طور معمول دهان را شکستن و شکسته توسط دست.