طرح های جدید منتشر شده توسط سهولت در فضای باز مبلمان

- Dec 28, 2017-

دسامبر 28، 2017

طرح های جدید منتشر شده توسط Ease Outdoor Furniture

آیا شما از مدل های کلاسیک خسته شده اید و به دنبال طرح های جدید برای فصل فروش آینده هستید؟ آیا شما نیاز به تامین کننده مبلمان خلاق در فضای باز برای برنده شدن در بازار؟ شاید شما می توانید پاسخ خوبی در کارخانه ما پیدا کنید - Ease Outdoor Furniture Co.، Limited .

1514453104(1).png

در نمایشگاه Spoga 2017 در کول، آلمان، صندلی های جدید ما Cara و Teddy را ارائه دادیم که موفق به موفقیت شده اند. لوله آلومینیومی منظم، صندلی های صندلی های جدید ما Cara و Teddy لوله های آلومینیومی با فشار بالا، ظریف و مد روز هستند. قاب کامل جوش داده شده، به خوبی جلا و با پوشش پودر با کیفیت بالا است. این سبک سبک اما قوی است، حداکثر وزن تحمل تا 150 کیلوگرم، مناسب برای استفاده تجاری. چوب خیزران ما استفاده می شود محیط زیست با کیفیت خوب PE خیاطی، یک فیبر مصنوعی. این UV مقاوم است، رنگی و ضد آب است. صندلی های جدید ما کارا و تدی می توانند در تمام طول سال بدون هیچ گونه تعمیر و نگهداری نگهداری شوند. در عین حال صندلی های جدید ما، کارا و تدی، قابل انباشت هستند. آنها می توانند به صورت انباشته شده و صرفه جویی در فضا زمانی که آنها استفاده نمی شود. 4 رنگ مختلف می تواند ارائه شود، قهوه ای، طلایی، خاکستری و بژ، غذا به سبک های مختلف رستوران / کافه / بیسکویت.

1514453173(1).png

شرکت صنایع خوشبو در فضای باز، آموزشی ویبولیتین تولید کننده و صادر کننده معتبر از مبلمان با کیفیت بالا در فضای باز، پذیرایی به بخش های تجاری و مهمان نوازی است. کارخانه ما بیش از 8000 مترمربع است و دارای 200 کارگر ماهر است. ظرفیت تولید ما تا 30000 پیک در ماه است. ما گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 را گذرانده ایم. تمام محصولات ما به استاندارد EN581 می رسد.

 

با یک تیم حرفه ای تحقیق و توسعه، ما مدل های جدیدی را با آخرین طرح های هر ماه ارائه می دهیم. ما می توانیم مبلمان را با توجه به عکس، نقاشی یا ایده شما تولید کنیم.

 

واقع در Foshan، چین، تنها 40 دقیقه رانندگی از مرکز شهر / فرودگاه گوانگجو به کارخانه ما است. خوش آمدید به ما شما می توانید پیدا کنید که ما تامین کننده رضایت بخش و شریک قابل اعتماد شما هستیم.