در حال حاضر Alum Rattan Furniture Outdoor در مبلمان داخلی باز می شود

- Jan 04, 2018-

در حال حاضر آشپزخانه مبلمان حصیری آلوم در مبلمان داخلی "باز" ​​باز است

بدون شک، مبلمان چوب دستی هنوز هم نقش مهمی در محدوده مبلمان در فضای باز دارد. در نمایشگاه Sha nghai Expo برای دیدن بسیاری از آیتم ها مبلمان چوب دستی است. با این حال، در دیدگاه حرفه ای، مبلمان چوب خیزران انواع مختلفی دارد، مخصوصا از مبلمان مبلمان چوب آلومینیومی، به اندازه کافی برای مقایسه با مبلمان حصیری واقعی.

شرکت مبلمان و اثاثیه Outdoor Furniture Co.، Ltd عمدتا تولید مبلمان آلبالو را در پنبه خام PE با ظاهر چوبی، اما می تواند از تغییر شکل خورشید و باران جلوگیری کند. مبلمان چوب خیزران، از ساختارهای آلومینیومی در حدود بیش از 120 کیلوگرم است. معمولا با آلومینیوم، سطح را به انجام ضد زنگ مهارت، به طوری که مصرف کنندگان آنها را درک مواد تشکیل دهنده این نوع از مبلمان فضای باز قبل از خرید.

8TDF006P3~8%0%B6F5G{AGY.png

در حال حاضر اکثر خریداران خارجی، آنها مبلمان اصلی در فضای باز هستند و توجه داشته باشید که در سال های اخیر روند وجود دارد - مبلمان در فضای باز "داخلی" شروع شده است، زیرا برخی از کشورها در زمان تابستان کوتاه است، بیش از نیمی از زمان برای مبلمان در فضای باز در حال حرکت به اتاق، بنابراین در طراحی مبلمان در فضای باز آنها نزدیک به سبک مبلمان در محیط داخلی، اما مواد هنوز ضد زنگ ضد زنگ، می تواند با استفاده از فضای باز سازگار است.

بنابراین، آنها در حال حاضر به تدریج باز کردن مبلمان در فضای باز برای بازار داخلی، به خصوص برای پروژه های املاک و گردشگری و آپارتمان ها معمولا استفاده می شود، کافه مغازه معمولا از صندلی کافه فرانسوی برای داخلی استفاده می شود. همچنین بسیاری از مبل های آلومینیومی سوئد معمولا در اتاق داخلی استفاده می شود.