کافه در فضای باز و مبلمان در فضای باز در اروپا

- Jan 15, 2018-

کافه در فضای باز و مبلمان در فضای باز در اروپا

1     پاریس

این بندر de laGare، این کافه در فضای باز در قایق در رودخانه سین واقع شده است. قایق با گل های مختلف، مانند دریا گل ها کاشته شده است. کافه فقط چند قدم از کتابخانه پیتیم میگن است. هنگامی که شما در کافه نشسته اید، با بوی گل های تازه، شما می توانید تصویری که در یک باغ زیبا می بینید، باشید. در شب، جاز باند نمایش خواهد داشت.

image.png

Novotel VaugirardMontparnasse ناهار خوری در فضای باز، این بهترین نقطه برای مشاهده کل شهر پاریس است. در همین حال، این مغازه کافی شاپ نیز بهترین مکان برای تماشای نمایش آتش بازی در روز ملی فرانسه است.

image.png

کافه د فلور در پاریس. نام کافه از مجسمه رم باستان آمده است. او "گل" است. بسیاری از دانشمندان معروف، هنرمندان به کافه آمدند. صندلی های قرمز و جداول، آینه های روی دیوار. کارد و چنگال کوره و کافه. صندلی ها و میزهای بیرونی مردم را به دنیای قهوه می برد.

image.png

کافه Rivoire در میدان معروف فلورانس واقع شده است. Thecafé بسیاری از صندلی ها و جداول در فضای باز را مجهز کرده است. اگر تصمیم به نشستن در فضای باز دارید، می توانید از منظره مجسمه های مشهور مشهور لذت ببرید.

image.png

کافه Theoldest در آلمان Baum در لایپزیگ است. این یکی از بهترین ها در سالن های خوب و قدیمی ترین کافی در اروپا است. "باوم" در آلمان به معنای درخت است. نام کافه رابطه خوبی با تاریخ قهوه دارد. نام کامل Baum "ZumArabishen قهوه Baum" است، به این معنی که دانه های قهوه از اصلی ترین قهوه معتبر است. شاعر یوهان ولفگانگ اغلب به کافه آمد.