مبلمان ناهار خوری در فضای باز بسته به طبیعت

- Jan 15, 2018-

مبلمان ناهار خوری در فضای باز بسته به طبیعت

اگر ما گفتیم که مبلمان را خارج از محیط داخلی می بینیم، به این معنی است که فضا را در طبیعت صرف می کنیم. فضای داخل محوطه محدود است، اما فضای باز در آن نیست. قدم زدن در خیابان اروپایی، غذاخوری در فضای باز، نمای زیبایی برای شهر می شود. چقدر هوشمندانه است! برای استفاده از فضای در فضای برای قرار دادن صندلی و جداول بیشتر.

bistro chairs.png

علاوه بر استفاده از فضا، که همچنین فاصله بین انسان را کوتاه می کند. لذت بردن از ناهارخوری، اغلب زمانی که شما متوجه شدید که برای واکرها بسیار بسته است، اما شما آنها را نمی شناسید، اما اگر لبخند بزنید، به آنها لبخند بزنید. خوشحالی از غریبه ها، که در برخی موارد احساسات شادتری را به ارمغان می آورد. ما فکر می کنیم این دومین مزیت غذا در فضای باز است.

dining chairs.png

ما باید بگوییم، ناهارخوری در فضای باز این کار را برای صرفه جویی در هزینه های زمان و هزینه کار تا حدودی انجام می دهد. به منظور مطابقت با وضعیت در فضای باز، مردم باید برخی از مواد مبلمان خاص را انتخاب کنند. به عنوان مثال، آنها بیشتر به اطمینان از مبلمان زود زنگ نمی شود، بهتر است اگر آن را اثبات آب است. در همین حال، در مقایسه با سیاه و سفید، رنگارنگ مردم بیشتری را جذب خواهد کرد. بنابراین آنها نیاز به مبلمان بدون محو شدن دارند. به منظور حل این مشکلات، مبلمان آلومینیومی و پنبه ای چوب پنبه ای به بینایی مردم آمد. صندلی آلومینیومی و صندلی چوب پنبه ای نقش مهمی در صنعت مبلمان فضای باز ایفا می کنند. همانطور که می دانیم، صندلی هایی که در فضای باز هستند، مقاوم در برابر UV و مقاوم در برابر آب هستند، به این معنی که حتی در روز بارانی، مردم نیازی به نگرانی در مورد آنها ندارند. این صندلی های ناهار خوری یا صندلی های دخترونه قابل انعطاف است، همه اینها سومین مزیت غذا در فضای باز است.

outdoor dining chairs.png

مبلمان ناهار خوری در فضای باز به طبیعت بستگی دارد، علاوه بر اینکه ما صندلی ها و میزهای میز را در فضای باز قرار می دهیم، می بینید که درمان سطح صندلی مانند بامبو و خیاطی PE به نظر می رسد مانند چوب خیزران. خزانه داری PE نوعی از مواد سازگار با محیط زیست است، از یک طرف آن را مطابق با الزامات بسته شدن به طبیعت در بینایی، از سوی دیگر آن را بدون آسیب در محیط زیست.

 

به عنوان یک تولید کننده مبلمان حرفه ای در فضای باز، ما می توانیم صندلی ها و جداول مختلف را برای انتخاب شما ارائه دهیم. خوش آمدید به وب سایت ما www.ease-outdoorfurniture.com.