ناهارخوری در فضای باز - وقت آن است که از غذا و زیبایی لذت ببرید

- Jan 10, 2018-

ناهارخوری در فضای باز - زمان لذت بردن از غذا و منظره زیبا است  


اسپانیایی دوست دارد در خارج از منزل غذا بخورد. تقریبا تمام ناهار خوری و کافه محل نشیمن در فضای باز دارند. شاید هوا در فضای باز باید بهتر باشد. و این محل ناهارخوری در هتل به ساحل، با دریاچه با شکوفه های بهار بسته شده است.

ماربلا اسپانیا

image.png

واقع در شهر قدیمی، رستوران های کوچک وجود دارد. آنها اغلب صندلی ها و میز را در فضای باز قرار می دهند. رئیس این رستوران بسیار خوشحال است و اکثر اوقات شما باید صبر کنید چون بسیاری از مردم اینجا هستند.

مردم می خواهند غذای بیرون از منزل را باز کنند، علاوه بر فضای ناهار خوری و مناظر، ما همچنین می توانیم شهر را با فضای محیطی خوب و جو اجتماعی ببینیم. هوا تمیز و تازه است.

در عین حال، غذا در فضای باز، فرصت بیشتری برای برقراری ارتباط و ایجاد دوست جدیدی ایجاد می کند.

بعضی از رستوران های دارای فضای باز دارای مزیت استعدادی هستند، مثلا، آنها در ساحل، ساحل یا هتل قرار گرفته اند.

در مقایسه با غذا خوردن در فضای باز در شهر، فضای بیشتر برای قرار دادن صندلی و میز، ایده های بیشتر به مبلمان می آیند. چه صندلی می تواند چشم انداز مشتریان بیشتری را جذب کند و مشتریان چگونه می توانند رستوران ما را جذب کنند.

با توسعه مبلمان فضای باز، علاوه بر الزامات با کیفیت بالا. مردم بیشتر و بیشتر مانند طراحی منحصر به فرد، طراحی جدید و رنگ جدید است. پس از همه، اگر شما می خواهید مردم را به غذا خود را طعم، دکوراسیون مبلمان و رستوران بسیار مهم است. سیاه و سفید همیشه آسان است برای مطابقت با رنگ دیگر و سبک decoraction. بنابراین برخی از اقلام کلاسیک از این صندلی ها آمده است. همه صندلی ها از لوله های آلومینیومی با کیفیت بالا، خیاطی خز مصنوعی و پارچه های پارچه ای ساخته شده است. همه آنها مقاوم در برابر UV، ضد آب و قابل بازیافت هستند. در طراحی، علاوه بر صرفه جویی در فضا هنگام استفاده از این، این مبلمان نیز باید در نظر گرفتن جمع آوری. ما باید بهترین راه را برای جمع آوری پیدا کنیم. انباشته شدن، این روش جمع آوری کلاسیک است.

خوش آمدید به بازدید از www.ease-outdoorfurniture.com ، مبلمان فضای باز حرفه ای برای انتخاب شما.