طراحی و تولید مبلمان در فضای باز

- Jan 16, 2018-

طراحی و تولید مبلمان در فضای باز

گاهی اوقات، همانطور که می بینید، مردم معمولا می توانند یک محصول زیبا را ببینند، اما می دانید که چگونه یک صندلی را انتخاب کنید؟ بعد، من روند جریان را برای شما در مورد کارخانه ما معرفی خواهیم کرد.

در واقع، کارخانه یک سفارش دریافت کرد و سفارش به کارگاه داده شد. اولا ما باید مقدار زیادی از مواد را خریداری کنیم. مانند آلومینیوم لوله، پنبه خام، پلاگین پلاگین تنظیم و کیسه های پلاستیکی و غیره. ثانیا، انبار سخت افزار مواد اولیه را تهیه می کند، که صندلی نیاز دارد. اگر مواد به پایان برسد، کارگران انبار سخت افزار لوله آلومینیومی را به فریم های صندلی جوش می کنند. در واقع، اگر فریم های صندلی به پایان برسد، به این معنی است که این سفارش 50٪ تمام شده است. فرآیند انبار سخت افزاری بسیار مهم است، که به نام "اولین کارگاه" نام دارد. سپس قاب صندلی به کارگاه نقاشی ارسال می شود که می تواند قاب را زیبا کند. به عبارت دیگر، ما می گویند "پوشش پودر، بامبو نگاه به پایان رسید" در نقل قول. این فرایند باعث می شود فریم رنگی شود. به عنوان مثال، استارباکس، ES020، ES032 و خاکستری وجود دارد ... و روند بعدی کارگاه روتختی بافته شده است. محصولی را که میخواهید خواهید دید. همانطور که می دانید، بافندگی صرفا کتابچه ای است. بنابراین، ما نیاز به کارگران زیادی داریم

کارگاه روتختی بافته شده. در نهایت، محصول به "انبار محصول آماده می شود" که در آن منطقه ذخیره سازی محصول و بسته است ارسال می شود.

اکنون صندلی به پایان رسیده است.