بسته بندی مبلمان بیرونی

- Jan 02, 2018-

2 ژانویه 2018

بسته بندی مبلمان بیرونی

هر آیتم مبلمان راه خود را بسته است. حالا مهم نیست که مبلمان چیست. همه آنها را نمی توان از بسته بندی جدا کرد. بسته بندی باید زیبایی، حمل و نقل، راحتی، ذخیره سازی و سایر جنبه ها را در نظر بگیرد. آیا صندلی ها و جداول از کارخانه و یا از مرکز، تا زمانی که شما در فروش، حمل و نقل درگیر هستند باید بسته بندی مبلمان را در نظر بگیرند. بسته بندی، به منظور حفاظت از مجموعه مهمان نوازی مبلمان در روند گردش، ذخیره سازی مناسب و حمل و نقل، فروش مناسب، با توجه به روش های خاص با استفاده از نام کلی ظروف، مواد و مواد کمکی. تابع اصلی بسته بندی مبلمان در فضای باز، حفاظت متوسط ​​برای محصولات مبلمان است. محصولات مبلمان از تولید به استفاده از فرآیند تبدیل فضا و زمان می باشد. این فرآیند شامل ذخیره سازی، حمل و نقل، فروش، مونتاژ و چند مرحله دیگر است. این بیشترین فروش به دست فروشنده است، بسته بندی خوب یا بد است، به طور مستقیم مربوط به ارزش مبلمان و شهرت برند است. مبلمان جامد، مبلمان ماهون، بسته بندی، به طور کلی به بسته بندی و دوخت کیف تقسیم شده است.

 

استاندارد بسته بندی ساده

1   کارکنان باید بررسی کنند که آیا مدل، مشخصات و کارایی سازگار با فرم ارسال کار است.

2   چک کردن صندلی ها

3   تمیز کردن با نخ پنبه، ژنده پوش و سایر موارد نرم، برای اطمینان از اینکه تمیز و بدون گرد و غبار مبلمان است.

4   پنبه مروارید، به دلیل تاثیر اصطکاک، پنبه مروارید با دنیای خارج بسته بندی می شود. توجه داشته باشید بسته بندی از مروارید پنبه و محیط محصول سازگار، و پنبه مروارید تمیز بدون باقی مانده، و مروارید پنبه به محصول، و استفاده از مهر و موم شده مروارید پنبه مهر و موم تنگ برای اطمینان از اینکه هیچ سطحی صندلی در معرض.

5   بستن صندلی. با توجه به موارد مختلف، تعداد انباشته متفاوت است، ما نیاز به در نظر گرفتن قابلیت خرس از صندلی پایین. پس از انبساط، از کمربند برای اصلاح صندلی استفاده می کنیم.

6   قرار دادن یک کیسه پلاستیکی برای تمیز نگه داشتن.

7   یک کاغذ کرافت برای محافظت از سطح بسته.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی مبلمان در فضای باز، به وب سایت ما www.ease-outdoor.com خوش آمدید