ارتباطات در فضای باز یا استفاده عمومی

- Jan 11, 2018-

استفاده از مبلمان در فضای باز یا استفاده عمومی


مبلمان بیرونی در فضای باز یا نیمه باز فضای باز، برای راحتی سلامت مردم، فعالیت های فضای باز، راحت و با کارآیی بالا، و سپس مجموعه ای از مبلمان داخلی در خانه را برای استفاده فراهم می کند. از جمله انواع مختلفی از محصولات مانند مبلمان در فضای باز عمومی شهر، مبلمان سالن آرامش در منزل در حیاط، مبلمان تجاری در فضای باز تجاری و مبلمان قابل حمل در فضای باز و غیره. مبلمان تجاری در فضای باز کسب و کار اصلی ما است.

مبلمان در فضای باز بخش مهمی از مبلمان است، هدف محتوا با نیازهای زندگی مردم، تعقیب بصری   حس و محصولات ایده آل. مبلمان بیرونی عناصر تشکیل دهنده محیط مناظر شهری است، از مبلمان دیگر متفاوت است در فضای باز، تبلیغات و ارتباطی است.

در بسیاری از موارد، اکثر مبلمان فضای باز بسیار با طبیعت ارتباط دارد. درباره انتخاب مواد تولیدی، چوب دستی، چوب پنبه یا چوب دیگر است. EASE ما به دلیل حفاظت از محیط زیست از چوب استفاده نمی کند. طراحان ما از مواد آلومینیوم، خیاطی و پارچه به عنوان مواد خام استفاده می کنند. لوله آلومینیوم به نیاز مشتری نیاز به پوشش بلوط، رنگ عسل و یا هر رنگ دیگر.

PZ{H_SOP%MA~]U34VAL{RGU.png

در مقایسه با دیگر مبلمان در فضای باز، مبلمان ما از مزایای شما برخوردار نیست. نگران نباشید در مورد UV مقاوم، صرفه جویی در فضا و آسان به سهام. برای تمام محصولات فروخته شده توسط EASE در فضای باز، ما می توانیم ضمانت دو ساله ارائه دهیم. ما از 6061 استاندارد آلومینیوم و پودر برای پوشش UV با مقاومت استفاده می کنیم. این مواد به اندازه کافی مناسب برای محیط مجتمع و محیطی متغیر هستند. اگر مشتری دارای شرایط خاص باشد، ما همچنین می توانیم از پوشش ببر استفاده کنیم. سپس ماکارونی از مارک WinTech استفاده می کنیم. بسته به وضعیت، ما می توانیم 5 سال ضمانت توری را در صورت نیاز مشتری ارائه دهیم. پارچه کوسن ضد آب و مقاوم در برابر UV است. ما همچنین می توانیم از مارک Sunbrella استفاده کنیم، اگر مشتری نیاز به کفی های با کیفیت بالا داشته باشد.