تمیز کردن صندلی راتان باید توجه به آنچه می کنید باشد

- Aug 30, 2017-

صندلی سوئدی برای مدت زمان طولانی، خشک شدن نور خورشید، انفجار و از دست دادن شفاف آسان بود، بنابراین معمولا باید در سایه قرار گیرد. به عنوان صندلی چوب پنبه ای را می توان گرد و غبار و خاک را جمع آوری آسان است، بنابراین تمیز باید ابتدا با استفاده از جارو برقی یا یک برس کوچک برای حذف سطح گرد و غبار، و پس از آن با حوله مرطوب پاک کردن پاک کردن. اغلب دوستان در اینترنت برای قرار دادن صندلی سوسن خود را به دلیل آب و هوا و دیگر دلایل. و برخی از مصرف کنندگان درک قلب صندلی چوب خیزران فروش حرفه ای از مبلمان مبلمان زینتی، به مشتریان خدمات مشتری ما برای پیدا کردن یک راه حل. اگر چه صندلی سوپاپ در قلب صندلی چوب پنبه ای برای خرید نیست، اما ما نیز خوشحال هستیم که با همه برای حل این مشکل کار کنیم.

صندلی چوب سوپرمارکت صندلی سوئدی صندلی خلوت خلال بود که به شما پیشنهادات زیر را ارائه می دهد:

1. با پارچه پنبه یا پارچه ای قدیمی که در جایی که مرغ استفاده می شود پاک شده است، چون نفوذ نفت سفید نسبتا قوی است و پس از استفاده از آب گرم استفاده می شود، بنابراین یک یا دو بعد، اساسا می تواند حفره را از بین ببرد؛ صندلی سوئدی باید ابتدا در یک محل تهویه قرار بگیرد تا بتواند از آن استفاده کند تا بد نشود.

2. نمک پاكستان حشرات را از سوراخ برداشته و بعد از استفاده از آب داغ و داغ بعد از آن، قبل از استفاده به طور كامل خشک شود.

3. با حشره کش ها، حشرات، اثر اسپری نور بزرگ نیست، بهتر است از یک سوراخ از طریق سوراخ ها به داخل سوراخ داخل صندلی ترکه استفاده کنید، سپس آب را پس از خورشید در نور و تهویه خانه خشک کنید.

4. به چشم پودر آهک آهک نیز بسیار موثر است، ما جلوگیری از آن نیز امتحان کنید.

پس از درمان با روش فوق، باید مسواک زدن صندلی سوسن را حل کرد. به منظور اجتناب از عود، بهتر است به عنوان یک کارد و چنگال صندلی چرخ دار صندلی چوب سماق زدن، به طوری که پوست برای حذف لکه ها و بازگرداندن صاف، و سپس یک لایه حفاظت از لاک الکل و ظاهر جدید، پروانه آسان نیست دوباره اتفاق می افتد.

دوم، قلب صندلی چوب پنبه ای، اما شما نیز کمی مشاوره، مبلمان اداری چوب خیزران در استفاده از یک دوره از زمان پس از استفاده از آب نمک آب برای تمیز کردن، هر دو برای decontamination و انعطاف پذیری آن برای حفظ طولانی مدت برخی از ضد شکننده وجود دارد، نقش؛ همچنین می تواند اغلب از پاک کننده نرم و بعضی از مواد نگهدارنده مبلمان برای پاک کردن استفاده کند، این اثر بسیار خوب است. معمولا از محیط زیست تا آنجا که امکان دارد استفاده کنید تا تهویه خشک و هوای مرطوب را هر ماه نیم و یا بیشتر در خورشید تحت نور در اطراف خشک شدن چوب خیزران حفظ کنید، توجهی به قرار گرفتن در معرض طولانی مدت نکنید. امیدوارم که روش فوق برای همه کمک کند!