نمایشگاه Spoga Fair 2019

- Dec 20, 2019-

مبلمان نمایشگاه در فضای باز بیش از 27 مورد جدید در نمایشگاه Spoga 2019 را آسان کنید. این صندلی باسترو ، صندلی های رستوران ، صندلی های ناهار خوری هتل ، مجموعه مبلمان پاسیو را پوشش می دهد. محصولات جدید در بافت و مواد بهبود می یابند. ایجاد چندین نوع جدید بافی و طناب برای ساخت صندلی پاسیو یا باغچه.

Spoga gafa پیشروترین نمایشگاه زندگی باغبانی و باغی جهان است. بیش از 2،000 غرفه دار از بیش از 60 کشور جهان الهام بخش باغ سبز خود را به بیش از 40،000 بازدید کننده حرفه ای بین المللی ارائه داده اند. و کلیه برندهای لوازم خانگی باغ ، صرف نظر از اندازه تجارت ، می توانند با مهمترین خریداران و تصمیم گیرندگان مشاغل از سراسر جهان ملاقات کنند. همچنین دارای جدیدترین اطلاعات و تحولات کل صنعت است.

نمایشگاه بین المللی کالاهای ورزشی ، تجهیزات کمپینگ و نمایشگاه باغ زندگی ، منابع الهام بخش بسیاری را برای محصولات باغ در سراسر جهان به ارمغان می آورد. یک تور سه روزه با باغ خالص ، رویدادهای آتشین کباب ، آخرین دکوراسیون باغ و روند گیاهان و سمینارهای متخصص هیجان انگیز را پوشش می دهد. این تقاطع الهام بخش خلاق ، اطلاعات آنلاین و تجارت سبز خواهد بود.