غذای خیابانی خوراکی مناسب در فضای باز افزایش می یابد

- Jan 11, 2018-

غذای خیابانی غذای بی نظیر در فضای باز افزایش می یابد

در صبح سرد، صبحانه، خوردن در خارج به نظر نمی رسد جذاب باشد. با این حال، در یک بتن بتنی انفرادی، کارکنان مناسب در اطراف میز و صندلی در فضای باز قرار می گیرند. برخی از غذاهای غذا در لبه آب وجود دارد. یکی از غذاهای تایلندی از یک ریکشو، یکی دیگر از بنفش گوشت خوک نمکی از جعبه اسب تبدیل شده است، غذا گران نیست و این آخرین غذا است.

 

علاوه بر زمان های خاص در تاریخ، غذا نه تنها غذا برای مردم است، همیشه در مورد قوانین و مقررات مناسب است. رستوران های زیبا ظاهر می شوند. ناهار خوری در اغلب موارد محدودیت هایی مانند دید، حرکت را به ارمغان می آورد. با توسعه عادات غذایی، صندلی ها و جداول شروع به استفاده از آن در خارج می کنند. در ابتدا اروپا بزرگ و پرجمعیت نیست، رستوران و کافی نت ها اغلب بسیار کوچک هستند و مبلمان در فضای باز یک راه خوب برای صرف غذا است. سپس سیگار کشیدن در فضای باز مجاز است. خوردن در خارج، شما می توانید با صدای بلند صحبت کنید، به این معنی که شما می توانید با دوستان خود چت زیبا تر داشته باشید و دیگران را عذرخواهی نکنید. افرادی که در اروپا زندگی می کنند مانند آفتاب بسیار آفتابی. به دلیل موقعیت جغرافیایی و سینما، زمستان طولانی و سرد است. مردم می خواهند وقت بیشتری را صرف لذت بردن از نور خورشید و فضایی دلپذیر کنند، باز آسمان کمک به افزایش خلق و خو و لذت بردن از طبیعت زیبایی، هر چند شما در شهر هستید، شما همچنین می توانید جزئیات بیشتر در مورد شهرستان است که شما نمی توانید به طور معمول متوجه. برای جمع آوری خاطرات بیشتر در مورد شهر. مهم نیست که شما در اینجا زندگی می کنید یا فقط یک بازدید کننده.

 

غذای خیابانی، من فکر می کنم بخشی از ناهار خوری در فضای باز است. برای قرار دادن 2 صندلی و یک میز در کنار ماشین غذا، می توانید آن را یک غذای بیرونی در فضای باز کنید.

 

فست فود، تقریبا آنها زنجیره ای هستند. از ویژگی های آنها بیشتر خوردن فضا در فضای باز است. آنها امیدوارند که به مشتریان بیشتری در مکان محدود دسترسی پیدا کنند. بنابراین، آنها به صندلی نیاز دارند و می توانند از فضای بیش از حد استفاده نکنند. بهتر است اگر مبلمان انعطاف پذیر باشد، به طوری که آنها می توانند جداول را به همان اندازه دوست دارند. این مغازه ها اغلب با ترافیک عظیم انسانی، باید تجهیز مبلمان با کیفیت بالا. نه تنها برای استفاده انسان، بلکه برای آب و هوای بیرونی مناسب است.

 

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای مبلمان در فضای باز، صندلی ناهار خوری در فضای باز، مبلمان کافی نت، صندلی های بیOSTRO محصولی برجسته هستند. خوش آمدید به سایت خوش آمدید www.ease-outdoor.com.