مزایای مبلمان روتختی در فضای باز

- Jan 02, 2018-

مزایای استفاده از مبلمان حصیری در فضای باز


صندلی چوبی آلومینیومی پلاستیکی ساخته شده از چوب پلاستیکی و قاب آلومینیوم، سطح پاشش پودر و رنگ ، آن را یک نوع مبلمان بافت مصنوعی است که بیشتر به عنوان مبلمان در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد.

آلومینیوم یک فلز بسیار سبک با تراکم 2702 گرم / سانتی متر مکعب، حدود 1/3 از مس خالص است. از آنجا که سطح آن از اکسیداسیون بیشتر فلز داخلی جلوگیری می کند، مقاومت خوردگی آلومینیوم خوب است. استفاده صنعتی از آلومینیوم بسیار عالی است، و همه فن آوری های قالب گیری را آسان می کند. صندلی آلومینیومی بر پایه ساختار قاب، دوام جوشکاری، و به راحتی شکسته یا شل نشده است، بنابراین کیفیت را می توان برای بیش از پنج سال حفظ کرد.

چوب خیزران از پلاستیک های PE و PVC ساخته شده است که دارای چقرمگی شدید و ضد پیری هستند. غیر سمی و آسان به رنگ، مناسب برای سبک های مدرن مختلف از مبلمان محصولات زرافه تقلید و محصولات تقلید زنجبیل. این نه تنها دارای ویژگی های زیبا، با دوام، بهداشتی، قابل شستشو، شدت بالا، و آسان نیست به شکل قهوه ای، بلکه مواد مضر را ندارد و برای بدن انسان بی ضرر است. از آنجا که خشک و غیر قابل تغییر، ضد باد و ضد اشعه ماوراء بنفش برای آب و هوای بد نیست، بنابراین مناسب برای مواد مبلمان در فضای باز است.

در مقایسه با مبلمان کارخانه کاشی، مبلمان چوب خیزران نه تنها دارای ویژگی های ساز و کار سنتی دستی است، بلکه دارای انعطاف پذیری خوب، ثبات رنگ، رنگ را می توان برای مدت طولانی نگه داشته، و نه تمیز، تمیز کردن آسان، ضد اشعه ماوراء بنفش تابش، محصول نه تنها می تواند در معرض بارش باران، سرعت نور، بلکه دارای مزایای هزینه کم است، می توان آن را در موارد مختلف استفاده می شود. مثل زندگی در خارج از منزل، در زندگی روزمره و اغلب در رستوران های خارج از منزل، باشگاه اوقات فراغت، زمین بازی در فضای باز، هتل باغ و بالکن ظاهر می شود، نه تنها زیبا، بلکه خنک و راحت است. این نیز در اتاق خواب در دسترس است، می توان آن را حدود چهار تا پنج سال استفاده می شود. این به شدت توسط مصرف کنندگان داخلی و خارجی مورد علاقه است.

با توجه به نیازهای بازار و مصرف کنندگان، ما می توانیم انواع مختلفی از محصولات تولید کنیم و همچنین می توانیم نمونه ها را بر اساس نقشه ها و مشخصات ارائه شده توسط مشتریان تولید کنیم. بنابراین صندلی در فضای باز نیز دارای ویژگی های رنگ ها و سبک های غنی و رنگارنگ است، بنابراین آن را بسیار محبوب مردم در تمام سنین است.