تفاوت بین مبلمان داخل سالن و مبلمان در فضای باز

- Dec 25, 2017-

  دسامبر 25، 2017

تفاوت بین مبلمان داخل سالن و مبلمان در فضای باز


همانطور که می بینید، مبلمان بخش مهمی در زندگی ماست. ما می توانیم آن را در هر زمان و هر مکان ببینیم. علاوه بر این، مبلمان خانه ما، خیابان های ما، پارک ما و غیره را تضمین می کند. با این حال، آیا می دانید مبلمان به دو نوع به نام داخل سالن مبلمان و مبلمان در فضای باز تقسیم می شود؟

مهم این است که عملکرد و ظاهر آنها متفاوت است. مبلمان داخل سالن بسیار گرم است. به عبارت دیگر، بسیاری از مردم رنگ های گرم در خانه را دوست دارند، مانند رنگ تیره قرمز، نور گرم و براق هنر فیبر هنر. به عنوان مثال، مبل اغلب از PU، اسفنج، آهن و پارچه در خانه شما ساخته شده است؛ صندلی و میز از چوب جامد ساخته شده است.

بنابراین، مبلمان فضای باز چیست؟ ظاهر آنها متفاوت است. در مرحله اول، معمولا استفاده از تشت زنی از چوب خیزران و textylene استفاده می شود. در بیشتر مواقع به سبک مدرن، این صندلی سوئدی و صندلی ماتیلن در فضای باز قرار می گیرد. آنها نیاز به باران و خورشید و از جمله کوسن دارند. اگر به طور تصادفی یک فنجان آب بر روی بالشتک بپوشید، به دلیل مواد ضدآب در فضای باز، به سرعت گرم می شود. اما، مبلمان داخل سالن طول می کشد. دوم، در مقایسه با مبلمان داخل سالن، مبلمان در فضای باز می تواند در معرض نور خورشید قرار گیرد و از بین نمی رود. قاب مبلمان از جنس آلومینیوم و فولاد ضد زنگ است. این ماده دارای طبیعت بسیار پایدار است، زنگ نمی کند. بنابراین ما می توانیم از آن بی خطر استفاده کنیم.

به هر حال، صندلی در فضای باز می تواند با مقدار زیادی رنگ ساخته شود. و می توان آن را برای موارد مختلف استفاده کرد. بنابراین، اگر شما نیاز به دانستن اطلاعات بیشتر در مورد مبلمان در فضای باز، لطفا از وب سایت دیدن کنید: www.ease-outdoor.com .