منشا صندلی خیاطی بسیار منحصر به فرد است

- Aug 30, 2017-

صندلی سوئدی، یعنی ارزش پایه ساقه و هسته مواد خام برای وسایل عملی بافته شده.

چین در اوایل سلسله تانگ دارای فنآوری زنجیره ای است که اولین باری است که در گوانگدونگ دانگو (اکنون جزیره هینان دان کانتی)، Qiongzhou واقع شده است. مردم محلی به پرده های رانده وحشی بافته شده اند، برخی از صنعتگران هنوز در پرده گل و پرندگان و حشرات الگوی، بسیار زیبا است. تانگ Xuanzong Kaiyuan به Yuanfeng سال Lingnan و دیگر مکان ها اغلب به چرم چوب خیزران، چوب خیزران رنگی به ادای احترام به دادگاه. کارگاه زینتی سلسله سلسله اولیه چینگ تا حد زیادی توسعه یافته است. به عنوان یک مجموعه از Lingnan Hakka Ganzhou کارد و چنگال ظاهر شد.

در حقیقت، کاروان راتان به نظر ساده، زمان زیادی است. خام مواد خام را به کارگاه بعد از اولین کاروان چوب، یعنی بریده بر روی زخم؛ در کنار انتخاب انگور، انگور، انگور، انگور، چوب خیزران، چوب خیزران. به این معنا، تهیه ورقه انگور، بلکه پس از سفید کردن، رنگرزی، بافندگی، نقاشی و غیره بیش از دوازده فرآیند است.

در مبلمان ساخته شده از چوب دستی، تولید صندلی سوپاپ بزرگترین است. در واقع، صندلی سوئدی که در کارگاه تولید می شود، علاوه بر آقای لو سون، نوع سبک سنتی را دوست داشت، صندلی های اژدها و خزه، صندلی های طاووس، صندلی های آلو، صندلی های ارغوانی و صندلی های رستوران وجود دارد.

صندلی سوئدی، فیبر سخت، انعطاف پذیر. رنگ روشن، نرم و راحت، مقاومت قوی در برابر خوردگی و مقاومت در برابر آب. صندلی سوئدی دارای نور و زیبا، محکم و مشخص است. به خصوص در تابستان گرم، نشستن بر روی صندلی چوب پنبه در دیتون احساس سرد، عملکرد ماندگار، گرم و تنفس. زمستان نشستن احساسات سرد، قرار دادن یک تکه پنبه ملافه نشسته هنوز راحت است. صندلی سوئد مبلمان ارزان و منحصر به فرد است.