فرآیند صندلی در فضای باز

- Jan 03, 2018-


فرآیند صندلی در فضای باز


صندلی چوب پنبه آلومینیومی در فضای باز عموما فرآیند زیر را می پذیرد:

طراحی محصول - مواد - ساخت قاب - درمان پاشش - بافندگی - بازرسی محصول به پایان رسید

چارچوب:

مبلمان حصیری PE بیشتر ساختمان قاب است، و قاب نه تنها مربوط به شکل کلی مبلمان، بلکه بخش اصلی ساختار نیرو است. قاب اصلی این مبلمان، قاب آلومینیومی فلزی است. قاب اصلی پیچیده شده یا پوشش داده شده توسط چوب خیزران است و بیشتر فریم ها قابل مشاهده نیستند. بنابراین طراحی قاب نسبتا ساده است و تنها نیاز به مدل سازی و خواص مکانیکی بدون دکوراسیون را دارد. شکل قاب تعیین می کند که آیا کل مبلمان تنش کامل بصری، و یا خطوط صاف است.

چارچوب این مبلمان عمدتا بر اساس آلیاژ آلومینیوم است. فرایند تولید اصلی به شرح زیر است:

خم شدن - جوش - سنگ زنی - تصحیح - قالب سازی

مواد باز به مواد با توجه به طول لازم برش اشاره می شود؛ آرنج به مواد خرد شده مورد نیاز جوشکاری قوس اشاره دارد؛ خم شدن؛ مواد پردازش شده جوش داده میشوند تا مقیاس اولیه چارچوب را شکل دهند؛ سنگ زنی اشاره به جوش سنگ زنی، آن را صاف و دقیق؛ اصلاح از جمله تنظیم چارچوب، حفظ قبل و بعد از هم ترازی متقارن.

افشانه:

پس از انجام فریم، فرآیند پاشش فریم انجام می شود. ابتدا خاک و خاک را از سطح قاب آلومینیوم تمیز کنید. بعد از اتمام روغن روغن گریس باید سطح قاب آلومینیومی را تمیز کنید، سپس آب را اسپری کنید تا رنگ چسب آلومینیومی را تقویت کند، بعد از تمیز کردن، سپس خشک کردن قاب آلومینیومی با دمای بالا از 220 درجه، و پودر پایین را با رنگ سیاه و یا دیگر اسپری کنید. بعد از پختن در 220 درجه، قاب بعد از خنک شدن برداشته می شود و سپس رنگ سطح پردازش می شود و اسپری می تواند انجام شود.

الگوهای بافت و روش ها

پس از آنکه قاب فلزی توسط رنگ مورد استفاده قرار می گیرد، می توان آن را با دست به صورت قاب آستین آستین کرد. روند اصلی این است:

قاب بسته بندی - آستین لوله بافته - پایان - بازرسی

قاب بسته بندی جلوگیری از قفسه سوار با چوب ساخته شده توسط ناهماهنگی رنگ است، اگر بافت چوب خیزران غلیظ نیست و ما می توانیم رنگ رنگ قاب آلومینیوم را ببینیم، ما به نام "تخلیه"، پایین را افزایش می دهیم زیرا بدن می تواند طولانی مدت را افزایش دهد. فشار طولی بر روی صفحه پایه، سختی پلاستیکی و sag به پایه اصلی بازگرداندن؛ کشش نوار می تواند تعداد ریشه از نوار پایه نوار عمودی و یک صفحه پشت با توجه به روش بافت محصول تعیین می کند؛ بافت: با توجه به ساختار محصول، می توان روش و نحوه اتمام بافت را مشخص کرد. در اطراف، دستبند، پاها به پایان رسید بافته شده، در نهایت با پرده آستین براق و پا قرار داده شده است.

در نهایت، کیفیت محصول نهایی مورد آزمایش قرار می گیرد، ما باید بررسی کنیم که آیا سطح صاف است یا خیر.