صندلی برای کافه جدید طراحی رستوران مدرن UV مقاوم با کیفیت بالا

نوار مدفوع جدید طراحی مدرن رستوران UV مقاوم سهولت با کیفیت بالا عرضه می تواند کیفیت بالا مدفوع نوار به نوار شما کامل خط تولید مبلمان. برخی از نوار فلزی مدفوع بسیار سنگین است اما سهولت استفاده از آلومینیوم سبک لوله قاب تحمل خوب و بالا را پایدار، آن نیز خواهد شد بسیار...
چت کن

جزئیات محصول

نوار مدفوع جدید طراحی مدرن رستوران UV مقاوم با کیفیت بالا


سهولت تامین می تواند کیفیت بالا مدفوع نوار به نوار شما کامل خط تولید مبلمان. برخی از نوار فلزی مدفوع بسیار سنگین است اما سهولت استفاده از آلومینیوم سبک لوله قاب تحمل خوب و بالا پایدار را، آن هم اگر مدفوع به عنوان خیابان قرار گیرد بسیار خوب خواهد مبلمان برای بارهای. طوری که این منطقه بزرگ مشتری طراحی بسیاری از شکل های مختلف بدن ملاقات می کند.
 
نوار مدفوع جدید طراحی مدرن رستوران UV مقاوم با کیفیت بالا
 
معرفی محصول نوار مدفوع جدید طراحی مدرن رستوران UV مقاوم با کیفیت بالا
نوار رنگ مدفوع را و حصیر بافی از نوع اختیاری است، رنگ های مختلف می تواند مردم را احساس بصری مختلف. Dia28 * 10.5 میلی متر لوله بعد به اندازه کافی قوی برای مردم مختلف داشته است. در همین حال، در پایین صندلی صندلی استیل شما یافت نشد. آن صندلی برای تمدید عمر کمک خواهد کرد.


مدل موردE1041bar
شرحنوار مدفوع جدید طراحی مدرن رستوران UV مقاوم با کیفیت بالا
Dimension(cm)47 * 60 * 116
Weight(kg) خالص5
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت ای: 13 * 1.3
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

 
模板13.jpg

ویژگی های محصول و استفاده از نوار مدفوع جدید طراحی مدرن رستوران UV مقاوم با کیفیت بالا
ارتفاع مدفوع نوار 116 سانتی متر است، این طرح خوب برای مردم کشور اتحادیه اروپا است. این مدفوع نوار همچنین می تواند در نوار خیابانی در فضای باز و یا رستوران استفاده شود. صندلی ای پلی اتیلن انجام به نگرانی در مورد خش و رنگ محو می شود. سختی ای متوسط است.
 
آخرین اخبار
پیکربندی مدولار اجازه می دهد تا برای ترکیب های بی شمار از ارتفاع و رنگ. "از یک بالکن ساده دیوار به محیط های بزرگ،" استفاده از فضا در مبلمان را.
 
2 (2).jpg

Hot Tags: نوار مدفوع جدید طراحی مدرن رستوران UV مقاوم با کیفیت بالا، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like