صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز

صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز

صندلی های رختشویی صندلی های فرانسوی PE Rattan ساخته شده در فضای باز EASE صندلی فرانسوی سوپرمارکت فرانسوی ویژگی های بافت های دستی با رنگ های مختلف خیاطی خزانه دار، که به شما اجازه می دهد تا گزینه های بسیاری برای دکوراسیون موجود خود داشته باشید. بیرونی در فضای باز برای سبک روحانی رومیزی در فضای باز، سیاه و سفید به شما اجازه بازگشت به 20th ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز

صندلی فرانسوی بیسیم فرانسوی EASE دارای قابلیت های دستی بافت با رنگ های مختلف چوب پنبه ای می باشد که به شما اجازه می دهد گزینه های بسیاری برای دکوراسیون موجود خود داشته باشید. بیرونی در فضای باز برای سبک تعطیلات رومی در فضای باز، سیاه و سفید به شما اجازه بازگشت به قرن 20th. در مقایسه با سبک مدرن رنگارنگ، این صندلی راحتی بسیار ساده و بدون از دست دادن شخصیت به نظر می رسد.

معرفی صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز استفاده می شود

عالی برای سنت و رستوران معاصر و یا کافه تریا تزئین، صندلی های غذاخوری چوب صنوبر می تواند به مشتریان صندلی راحت برای لذت بردن از زمان ارائه می دهد. این دستبند آیتم های صندلی قالب طراحی ویژه مبلمان برای تجاری است. با توسعه غذا، سبک طراحی و کیفیت مبلمان صندلی سوپرمارکت در فضای باز، نیازهای بالاتر و بالاتر را دارد. ما کارخانه صندلی های خود را داریم. درست است که به معنی EASE یک صندلی تولید کننده صندلی مستقیم است و صندلی های بیستروایی عمده فروشی، هیچ واسطه ای وجود ندارد. سپس ما مزیت قیمت را بر اساس کیفیت خوب داریم.

مورد مدل

E7082

شرح

صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز

ابعاد (cm)

56 * 63 * 85

وزن خالص (کیلوگرم)

3.5

جزئیات مواد

آلوم لوله dia28 * 1.5mm

تخت چوبی 13 * 1.3 میلی متر

بامبو نگاه کردن به پایان

بسته بندی

بسته بندی صادرات استاندارد: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده می شوند. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.

rattan chair

PE Rattan

rattan dining chair


Hot Tags: صندلی های بیرونی PE Rattan ساخته شده در فضای باز، تولید کنندگان، سفارشی، عمده فروشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like