فست فود بافتنی فرانسوی سبک فضای ذخیره سازی سبک و آسان را استفاده کنید

صندلی فرانسوی بافندگی صندلی با استفاده از سبک وزن و آسان برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی آسان به راحتی تولید کننده با کیفیت خوب مجموعه مبلمان بیرونی باغ، که از جمله مجموعه بیرونی مجموعه، صندلی های فرانسوی فرانسوی و میز بیروی پاسیو و صندلی. ترکیب بالاترین سطح آسایش. سهولت توسعه ...
چت کن

جزئیات محصول

فست فود بافتنی فرانسوی سبک فضای ذخیره سازی سبک و آسان را استفاده کنید

سهولت تولید با کیفیت خوب از مجموعه مبلمان بیرونی باغ، که از جمله مجموعه ای بیرونی مجموعه، صندلی های فرانسوی فرانسوی و میز بیروی پاسیو و صندلی است. ترکیب بالاترین سطح آسایش. صندلی های لوکس در فضای باز با کمال توسعه می یابد که مشتریان ما را قادر می سازد تا در فضای بیرون و بدون مصالحه در زمان مناسب حضور داشته باشند. تمام مواد به طور جدی انتخاب شده و به پایان رسید تا مطمئن شوید که محصولات از مقاومت بی حد و حصر مقاومت در برابر شرایط استفاده شدید.

فست فود بافتنی فرانسوی سبک فضای ذخیره سازی سبک و آسان را استفاده کنید

معرفی محصولات فرش بافتنی فرانسوی سبک استفاده از فضای ذخیره سازی سبک و آسان را دارد
صندلی برای کابینت، با توجه به شرایط بسیاری که صندلی با آن مواجه است، ما بهترین مواد خام را برای شما انتخاب می کنیم. پودر سازگار با محیط زیست در لوله آلومینیومی dia28 * 1.5mm چاپ می شود، رنگ کامل و صاف سطح را حفظ می کند. لوله آلومینیومی خوب صندلی را با تحمل خوب و احساس خوب صندلی می سازد.


مورد مدل E1057
شرح فست فود بافتنی فرانسوی سبک فضای ذخیره سازی سبک و آسان را استفاده کنید
ابعاد (سانتی متر) 57 * 63 * 86
وزن خالص (کیلوگرم) 3.8
جزئیات مواد آلوم لوله dia28 * 1.5mm
مسواک مسطح 8 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه کن
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
40HQ بارگیری توانایی 915 پیکسل
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی

模板10jpg.jpg


模板13.jpg


ویژگی محصول و کاربرد فرشبند بافتنی فرانسوی سبک استفاده از فضای ذخیره سازی آسان و آسان
این صندلی دوچرخه سواری همچنین از قاب آلومینیوم و چوب پنبه ای ساخته شده است، اما قاب از جنس چوب خیزران بافته شده است. فرآیند بافندگی پیچیده تر از صندلی های دیگر است. در چوب خیزران، ما از 4 در یک خیاطی چوبی استفاده می کنیم، شما می توانید خطوط جزئیات را ببینید.
صندلی ها را می توان در رستوران سبک اروپایی یا کافی شاپ استفاده کرد. هر دو در محیط داخلی و یا در فضای باز مناسب است برای صندلی.

آخرین اخبار
چگونه می توان فضا را ذخیره کرد؟ مردم اغلب می خواهند از هر اتاق استفاده کنند. رد شدن از جمعیت سهولت تصمیم به تغییر آن از زیرزمین پایه، میز پایه دو در یک یا سه در همه، امکان پذیر خواهد بود

3.jpg

Hot Tags: سبک فرانسوی بافی صندلی دوچرخه استفاده از سبک وزن و آسان به صرفه جویی در فضا، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like