صندلی پتو روتاری بافی دستبند مبلمان مورد استفاده در رستوران و باغ

صندلی روتختی بافی دستباف مجموعه مبلمان مورد استفاده در رستوران و باغ EASE تولید صندلی های پلاستیکی پلاستیکی پلاستیکی در فضای باز، ترکیب تمیز، مهربان و مستقیم است. شما می توانید منحنی به آرامی فرسوده را ببینید. این باغ حصیری مجموعه ای از سنتی و معاصر ساخته شده است که بهترین ...
چت کن

جزئیات محصول

مبلمان دستگیره روتختی روتختی مورد استفاده در رستوران و باغ


EASE تولید صندلی های چوب خیزران پلاستیکی PE در فضای باز، ترکیب تمیز، مهربان و مستحکم. شما می توانید منحنی به آرامی فرسوده را ببینید. این باغ حصیری مجموعه ای از سنتی و معاصر است که بهترین توصیف بی انتها است. این باغ باغ وحش و هدف این است که برای عملی، تنوع و مناسب بودن آن به تقریبا هر کدام از محیط زیست و یا محیط زیست مورد علاقه است.

مبلمان دستگیره روتختی روتختی مورد استفاده در رستوران و باغ

معرفی محصولات از مبلمان دستگیره روتختی پنبه ای بافتنی که در رستوران و باغ استفاده می شود
این مبلمان باغ پلاستیکی چوب رولتی ساخته شده از لوله آلومینیوم و چوب خیزران با کیفیت بالا است. در مورد صندلی از جزئیات بیشتر بدانید. سطح بافندگی بسیار صاف و بدون شکاف و صخره است. چگالی کل صندلی یکسان است. در هر گوشه، برای اصلاح چوب سوار، ما از فولاد ضد زنگ استفاده می کنیم تا آنها را تعمیر کنیم.

مورد مدل E1126
شرح صندلی روتختی بافی دستباف مبلمان صندلی مورد استفاده در رستوران و باغ
ابعاد (سانتی متر) 57 * 63 * 95
وزن خالص (کیلوگرم) 3.9
40HQ بارگیری توانایی 1344
جزئیات مواد لوله آلوم: 44 * 28 * 1.2mm + dia28 * 1.5mm
چوب دستی: 8 * 1.3 میلی متر
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی

24.jpg


ویژگی های محصول و کاربرد روکش صندلی پد ماشینی رومیزی مورد استفاده در رستوران و باغ
با دقت نگاه کردن به پشت صندلی، انحنای عقبی را می بینید. این طراحی شبیه به موز است. بازگشت به طبیعت و دریافت ایده از طبیعت، در نهایت، شما می توانید از صندلی در طبیعت استفاده کنید.

آخرین اخبار

آهن گرانبها می تواند سالها برای سال ها به نظر برسد اگر هر بار که فلز در معرض نور قرار می گیرد لمس شود. برای جلوگیری از گسترش زنگ زدگی به رنگ، از پرایمر فلزی مقاوم در برابر زنگ استفاده کنید.


4.jpg


Hot Tags: دستباف پتو صندلی مبلمان صندلی مورد استفاده در رستوران و باغ، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like