صندلی لوستر PE صندلی راتان صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران Sky Open

صندلی های لوکس صندلی های صندلی چرخ دار صندلی های صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران Open Sky رستوران مبلمان فضای باز ساخته شده از لوله های آلومینیومی و پنبه ای پنبه ای، که همچنین به عنوان مبلمان باغ استفاده می شود. سبک لوکس است، یا ما می توانیم آن را مبلمان مبلمان لوکس می نامیم. رستوران باغ، ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی لوستر صندلی صندلی چرخ دار صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران Sky Open
رستوران در فضای باز ساخته شده از لوله های آلومینیومی و چوب پنبه ای PE، که همچنین به عنوان مبلمان باغ استفاده می شود. سبک لوکس است، یا ما می توانیم آن را مبلمان مبلمان لوکس می نامیم. رستوران باغ، دکوراسیون سبک رنگارنگ است. علاوه بر فضای باز، صندلی نیز می تواند در محیط داخلی استفاده شود. گرچه صندلی آبی و کرم است، به دلیل مواد ویژه، چوب خیزران ناپایدار است.

صندلی لوستر صندلی صندلی چرخ دار صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران Sky Open

معرفی محصول لوکس مبلمان صندلی صندلی راتان صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران باز آسمان
مبلمان لوکس در فضای باز از لوله های آلومینیومی و چوب پنبه ای ساخته شده است. ما مواد خام را به طور جدی انتخاب می کنیم تا محصول واجد شرایط را برای مشتری خود تولید کنیم.

مورد مدل E3002
شرح صندلی لوستر صندلی صندلی چرخ دار صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران Sky Open
ابعاد (سانتی متر) 50 * 58 * 88
وزن خالص (کیلوگرم) 4.3
جزئیات مواد آلوم لوله dia28 * 1.5mm
خزانه داری مسطح: dia3.8mm
بامبو نگاه کن
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
40HQ بارگیری توانایی 690 پیکسل
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی


15 (2).jpg


ویژگی محصول و کاربرد لوکس مبلمان صندلی صندلی چرخ دار صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران باز آسمان
مجموعه ای از رنگ های جدید و طراحی قاب آلومینیومی، ابعاد لوله آلومینیومی dia28 * 1.5 میلی متر است که به اندازه کافی قوی است تا 150 کیلوگرم خرس را تحمل کند. به عنوان یک ماده فلزی سبک، آلومینیوم برای تولید مبلمان برای چندین سال استفاده شده است.

آخرین اخبار
یک رویداد فرهنگی به معنای وسیعتر، برنامه شلوغ با بیانات بیشتری از خلاقیت مانند تجربیات ناهار خوری تازه از EASE متحول می شود.

1 (2).jpg

Hot Tags: مبلمان لوکس PE صندلی خزانه داری صندلی در فضای باز طراحی خوب در رستوران آسمان باز، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like