دستهء صندلی در فضای باز صندلی کلاسیک سبک انباشته و رستوران موبایل سبک

است صندلی در فضای باز در فضای باز کاربردي صندلی کلاسیک سبک انباشته و سبک موبایل سبک رستوران اصلی مورد مبلمان فضای باز است. باید به در نظر گرفتن در مورد ذخیره سازی و انتقال به خاطر مردم. از سوی دیگر صندلی با کاربردي راحت تر، با توجه به صندلی گسترده تر خواهد بود...
چت کن

جزئیات محصول

دستهء صندلی در فضای باز صندلی کلاسیک سبک انباشته و رستوران موبایل سبک
 
است صندلی در فضای باز سبک اصلی مورد مبلمان فضای باز است. باید به در نظر گرفتن در مورد ذخیره سازی و انتقال به خاطر مردم. از سوی دیگر صندلی با کاربردي راحت تر، با توجه به ابعاد صندلی گسترده تر خواهد بود. سهولت عرضه خدمات OEM/ODM، در همین حال، قرارداد سفارش نیز موجود است. اگر می خواهید به صندلی جدید برای خط تولید شما سهولت می تواند پشتیبانی به شما.
 
معرفی محصول در فضای باز کاربردي صندلی کلاسیک سبک انباشته و رستوران موبایل سبک


صندلی با اسلحه است که بهبود اثر بصری برای مردم. گاهی اوقات، بازوی صندلی به گرد یا دایره طراحی شده است. به دلیل صندلی زير دایره آرام و نرم و بدون خشن به نظر می رسد. زیر صندلی صندلی ما استفاده از فولاد ضد زنگ ناخن به تعمیر قاب صندلی در عین حال با استفاده از ناخن استیل ضد آب است و هیچ زنگ می تواند صندلی به افزایش عمر سرویس کمک کند.
 

مدل موردE3011
شرحدستهء صندلی در فضای باز صندلی کلاسیک سبک انباشته و رستوران موبایل سبک
Dimension(cm)57 * 63 * 95
Weight(kg) خالص3.9
جزئیات موادآلوم لوله dia28 * 1.5 mm
تخت ای: 13 * 1.3
بامبو نگاه پایان
بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.

模板10jpg.jpg

 
ویژگی های محصول و استفاده از فضای باز کاربردي صندلی کلاسیک سبک انباشته و رستوران موبایل سبک
این صندلی کاربردي ای رنگ و آلومینیوم رنگ قاب اختیاری است. این بدان معناست که در شرکت شما می تواند مجموعه رنگ با توجه به سبک محصول را انتخاب کنید. یا رنگ برای مطابقت با سبک دکوراسیون رستوران زنجیره ای را انتخاب کنید. ای PE نوع مواد مصنوعی که دارای عملکرد بالا ضد خوردگی و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است.
 

未标题-2.jpg

Hot Tags: صندلی در فضای باز کاربردي سبک کلاسیک انباشته و سبک موبایل رستوران، تولید کنندگان، سفارشی خرید تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like