صندلی های ناهار خوری با مبلمانی با قرارداد

قرارداد مبلمان آلومینیوم تولید مبلمان از سال 2007 ، بامبو به نظر می رسد اتمام ، تامین کننده با ثبات دراز مدت است.
چت کن

جزئیات محصول

قرارداد مبلمان آلومینیوم تولید مبلمان از سال 2007 ، بامبو به نظر می رسد اتمام ، تامین کننده با ثبات دراز مدت است.

MOQ: 100PCS


صندلی عقد عروسی باغ در فضای باز؛ علاوه بر اماکن ، دکوراسیون گل ، به مبلمان ، صندلی و میز نیز احتیاج داریم ، معمولاً صندلی سفید یا طلایی است ، گاهی اوقات ، افراد از صندلی صندلی با صندلی استفاده می کنند. برخی از افراد در پشت صندلی از پوشش سفید استفاده می کنند. مبلمان چوبی خیلی سنگین است ، صندلی فلزی کمی سرد احساس می کند ، با استفاده از یک پوشش صندلی قرارداد برای تزئین ، همچنین این کار باعث گرمی مهمانان می شود. اگر صندلی ساخته شده از چوب خیزران ، خوب خواهد بود. چگونه می توان گفت صفحه صندلی و صندلی عقب از صندلی با صندلی فلزی و صندلی فلزی نرم خواهد بود. قابل استفاده بدون روکش صندلی و روکش صندلی ، و تمیز کردن آنها آسان است. کمتر کسی می خواهد فقط یک بار از مبلمان استفاده کند ، دوچرخه سواری برای محیط زیست.

مورد شماره

E1185

ابعاد (سانتی متر)

49 * 57 * 88

بسته بندی

10 قطعه / پشته

NW (KG)

3.6

مواد

آلومینیوم و چوب خیزران

dining chair

contract chair

contract chairs

در مقایسه با صندلی سرپوشیده ، افراد کمتری برای بررسی مسابقه با مبلمان مختلف می روند. این که آیا تمیز کردن و جمع آوری آن آسان است ، شاید اصلی ترین ویژگی هایی باشد که مردم روی آن تمرکز خواهند کرد.


راحت تر و راحت تر کردن صندلی ، برای تنظیم صندلی عقب صندلی برای پیدا کردن آن

راحت ترین مکان برای احساس خوب قرار دادن صندلی های ناهار خوری با قرارداد در کافه های خیابانی ، رستوران ها و bistro. صندلی ناهار خوری منسوجات برای بیشتر افراد و بیشتر اماکن تفریحی و اوقات فراغت مناسب است. بعلاوه ، این صندلی های ناهار خوری با آلومینیوم مبلمان مبلمان نیستند ، مردم از زمان کمتری در نگهداری استفاده می کنند ، اما از زمان بیشتری برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. قهوه ، رستوران و بیسترو ، آنها نه تنها مکانهایی برای نوشیدن ، لذت بردن از غذا ، بلکه مکانهایی هستند که افراد برای ایجاد دوستی جدید با یکدیگر به اشتراک می گذارند.

Hot Tags: صندلی های ناهار خوری قرارداد مبلمان ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، فله

پرس و جو

You Might Also Like