میز و صندلی های فرانسوی برای عمده فروشی

صندلی ناهارخوری کافه فرانسوی ، میز ناهار خوری مخصوصاً برای رستورانهای خارجی یا سرپوشیده ، کافه و بیسترو است. تولید از 2007.Keough نوآوری و کالاهای با کیفیت به شرکای ما.
چت کن

جزئیات محصول

صندلی ناهارخوری کافه فرانسوی ، میز ناهار خوری مخصوصاً برای رستورانهای خارجی یا سرپوشیده ، کافه و بیسترو است. تولید از 2007.Keough نوآوری و کالاهای با کیفیت به شرکای ما.

MOQ: 100PCS


چه چیزی شما را تحت تأثیر قرار می دهد تا تعیین کنید که کدام صندلی یا میز برای شما مناسب است؟ برای پیدا کردن موارد مناسب هنگام حمل و نقل در فروشگاه مبلمان یا مراجعه به دکوراسیون. برای بیشتر مشتریان نهایی ،

خوب است زیرا بیشتر میز و صندلی های فرانسوی در فروشگاه برای نیاز مردم ملاقات می کنند. اما برای برخی از طراحان ، آنها دوست دارند چیز متفاوتی یا خاص پیدا کنند. سهولت این توانایی را برای تولید جدید برای شما دارد. لوله آلومینیومی ، می توانستیم رنگ ، منحنی را تغییر دهیم. صندلی های ناهار خوری PE ، برای تغییر اندازه ، مانند عرض ، ضخامت ، می دانید ، شاید فقط یک تنوع بستر ، صندلی های ناهار خوری فرانسه نیز می توانند چیزی را از انتظار شما بیاورند.

مورد شماره

E1187C

ابعاد (سانتی متر)

48 * 59 * 89

NW (KG)

3.8

بسته بندی

10 قطعه / پشته

مواد

لوله آلومینیوم و چوب خیزران

french coffee

french cafe chairs

french coffee chairs

صندلی های ناهار خوری فرانسه ، عمده فروشی ، مبلمان مختلف به عملکرد منیفولد داده شده است. دو دسته بزرگ ، دسته اول مبلمان ، دسته دوم عملی است. مبلمان برای انواع و نمایش است. عملی می خواهد دنج و تفریحی به همراه آورد. صنعت شكلگيري صدها سال نيز شكار كنيد ، اگر آن را در كل تاريخ بشري قرار دهيد ، ما فقط بخش بسيار كوچكي از آن را پيدا كرديم. مد سال را حفظ کنید. از آنجا که مردم جایگزین بهتر را پیدا نمی کنند. بیشتر اوقات ، ما برای توصیف بعضی از صندلی های ناهارخوری فرانسوی در گذشته از زمان استفاده می کنیم ، یا قبلاً مورد توجه بسیاری از افراد نبوده است. اما برای سبک صنعتی ، زندگی را ساده و کمبود برخی از احساسات انسانی می کند. سعی کنید جواب را از مواد مبلمان پیدا کنید. ماده واقعی در هوا ، فولاد ، آهن یا آلومینیوم قرار می گیرد. اگر در کشورهای استوایی زندگی می کنید ، در تمام طول سال هیچ زمستان و گرمی ندارید. فکر کنم اشکالی نداره اما اگر در بعضی جاها زندگی می کنید ، که در آن زمستان طولانی و سرد است. هنگامی که صندلی یا میز را لمس می کنید ، تمایل بیشتری برای لمس یک میز با چوب یا صندلی با چوب خیزران خواهید داشت ، زیرا نرم و گرم است.


Hot Tags: میز و صندلی فرانسوی برای عمده فروشی ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، فله

پرس و جو

You Might Also Like