مجموعه مبلمان صندلی بالکن در فضای باز

کافه Single صندلی بیشتر و بیشتر در کافه خیابان خیابانی ظاهر می شود ، Ease کارخانه تولید صندلی آلومینیومی برای کافه از سال 2007 است.
چت کن

جزئیات محصول

کافه Single صندلی بیشتر و بیشتر در کافه خیابان خیابانی ظاهر می شود ، Ease کارخانه تولید صندلی آلومینیومی برای کافه از سال 2007 است.


اگر عادت داشتید در آفریقا کار کنید و به ترکیه سفر کنید. نشستی در بالکن در فضای باز ، باید صندلی بالکن مناسبی را انتخاب کنید. "تور" صاحب این کافی شاپ آبی است. از آنجا که من فرهنگ قهوه ترک را دوست دارم ، قهوه دوتایی را قدم می زنم و شما یک شن و ماسه داغ را می بینید که مخصوص قهوه ترک ساخته شده است. بشقاب ، که در فرهنگ نامشهود به عنوان "قهوه دم کرده ماسه" طبقه بندی می شود. خیابان محلی در ترکیه نمایان می شود. منبع گرمای آن عمدتا گاز نیست ، بلکه یک حوضچه بزرگ ماسه گرم شده جادویی است. شن و ماسه در آتش یک گرم تحت آتش مستقیم گرم می شود و گرم می شود.


مورد شماره

E1042C

ابعاد (سانتی متر)

46 * 55 * 88

NW (KG)

3.8

بسته بندی

10 قطعه / پشته

مواد

لوله آلومینیوم و چوب خیزران

tabel and chairs

2 seater table and chairs

chairs

انتخاب کافی شاپ ها عمدتا در منطقه تجاری و ساختمان های اداری مرتفع است. با این حال ، جریان مردم نباید خیلی بزرگ و مبهم باشد. به طور کلی ، نباید خیلی محبوب باشد. محیط اطراف باید کاملاً در نظر گرفته شود. کافی شاپ ها را در این مکان ها باز کنید. باید یک بسته تجاری ساده وجود داشته باشد و تنقلات فصلی نیز مطابق با فصل راه اندازی شود. افراد زیادی وجود ندارند که از قهوه جلوگیری می کنند. بهتر است به یک کافی شاپ معروف بپیوندید. اگرچه سرمایه گذاری بزرگتر است ، اما ریسک های مربوط به مدیریت سیستم و محصولات خوب وجود دارد. این کوچک است. بالکن در فضای باز مکان مناسبی است و مبلمان بالکن نیز قابل خرید است.


Hot Tags: مبلمان فضای باز صندلی بالکن ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، فله

پرس و جو

You Might Also Like