میز و صندلی های بیسترو در فضای باز

تولید مبلمان Bistro از سال 2007 ، امیدواریم که مبلمان مورد نیاز خود را به توزیع کننده عمده فروشی در سراسر جهان برای توزیع کننده خود عرضه کنیم.
چت کن

جزئیات محصول

تولید مبلمان Bistro از سال 2007 ، امیدواریم که مبلمان مورد نیاز خود را به توزیع کننده عمده فروشی در سراسر جهان برای توزیع کننده خود عرضه کنیم.

MOQ: 100PCS


تعامل اجتماعی توسعه مجموعه bistro را تحت فشار قرار می دهد. مبلمان چوبی مبلمان اصلی از خانه ثبت شده است. مردم همچنین در یافتن مواد مناسب برای استفاده نیز خوب هستند. قطع درختان به عنوان میز برای ذخیره مواد غذایی دور از خاک برای تمیز نگه داشتن مواد غذایی است. مبلمان چوبی در این دوره هیچ اثاثیه ای نبود. و این ویژگی سالها ادامه داشت. انتخاب چوب برای ساخت مبلمان علاوه بر این که تهیه آن آسان است ، مردم نیز آن را بی خطر می دانند. افراد باهوش قبلاً ابزارهای زیادی از جمله میخ آهنی ، چکش ایجاد کرده اند ، می توانید بدون آماده سازی شیمیایی می توانید میز و صندلی های مختلفی بسازید. مردم مبلمان خود را می سازند. اینجا هیچ فروشگاه مبلمان وجود ندارد. در حال حاضر ، کمتر افراد برای دستیابی به مبلمان ، بنابراین

بسیاری از مغازه های میز و صندلی های بیسترو در انتظار خرید آنها هستند ، صاحب مغازه کالاهایی را که مشتری دوست دارد تعریف کند. و مردم از زمان بیشتری برای اجتماعی استفاده می کنند. درست است ، مردم باید انرژی بیشتری را برای افراد مهم یا چیزهای مهم تر به دست آورند.

مورد شماره

E1187D

ابعاد (سانتی متر)

48 * 59 * 89

NW (KG)

3.8

بسته بندی

10 قطعه / پشته

مواد

لوله آلومینیوم و چوب خیزران

bistro furniture

bistro set furniture

outdoor bistro shop

مبلمان بیروت مجموعه ای در فضای باز ، عمده فروشی ، مبلمان مختلف به عملکرد منیفولد داده شده است. دو دسته بزرگ ، دسته اول مبلمان ، دسته دوم عملی است. مبلمان برای انواع و نمایش است. عملی می خواهد دنج و تفریحی به همراه آورد. صنعت شكلگيري صدها سال نيز شكار كنيد ، اگر آن را در كل تاريخ بشري قرار دهيد ، ما فقط بخش بسيار كوچكي از آن را پيدا كرديم. سبك صنعتي براي چند سال محبوب است ، و ما نيز معتقديم كه مد سال را حفظ کنید. از آنجا که مردم جایگزین بهتر را پیدا نمی کنند. بیشتر اوقات ، ما برای توصیف بعضی از صندلی های ناهارخوری فرانسوی در گذشته از زمان استفاده می کنیم ، یا قبلاً مورد توجه بسیاری از افراد نبوده است. اما برای سبک صنعتی ، زندگی را ساده و کمبود برخی از احساسات انسانی می کند. سعی کنید جواب را از مواد مبلمان پیدا کنید. ماده واقعی در هوا ، فولاد ، آهن یا آلومینیوم قرار می گیرد. اگر در کشورهای استوایی زندگی می کنید ، نه زمستان و گرم در تمام طول سال. فکر کنم اشکالی نداره مبلمان مجموعه بیسترو در فضای باز همیشه می تواند چیز جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد. اما اگر در بعضی جاها زندگی می کنید ، که در آن زمستان طولانی و سرد است. هنگامی که صندلی یا میز را لمس می کنید ، تمایل بیشتری برای لمس یک میز با چوب یا صندلی با چوب خیزران خواهید داشت ، زیرا نرم و گرم است.


Hot Tags: میز و صندلی های بیسترو در فضای باز ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، فله

پرس و جو

You Might Also Like