میز و صندلی های قهوه در فضای باز

سفره قهوه زیبا و با کیفیت در فضای باز برای مطابقت با چنین رستوران های برتر برای همه از آن لذت نمی برد و غذاهای اینجا ممکن است ذائقه مردم را برآورده نکند.
چت کن

جزئیات محصول

میز و صندلی های قهوه سازنده از سال 2007 ، MOQ: 100PCS


سفره قهوه زیبا و با کیفیت در فضای باز برای مطابقت با چنین رستوران های برتر برای همه از آن لذت نمی برد و غذاهای اینجا ممکن است ذائقه مردم را برآورده نکند. در خیابان های پاریس ، رایج ترین و صمیمی ترین نماینده "تخته سنگ" خیابان ها ، معنی اصلی آن است. این یک "میخانه" ، "کافه کوچک" یا مکانی برای لذت بردن از نوشیدنی ها و ناهار خوری است. این اصطلاح همچنین شامل مفهوم غذا و شراب است.

این واژگان در پایتخت فرانسه پاریس است و واژگان معتبر فرانسوی پاریسی است. اگر به پاریس بروید و دوستان محلی داشته باشید ، مطمئناً شما را به احساس دعوت می کنند. درست مانند چنگدو و چونگ کینگ ، از دوستان از جاهای دیگر دعوت می شود برای رفتن به رستوران دیگ داغ؛ در چینگدائو ، آنها مطمئناً برای نوشیدن آبجو و خوردن آن به دلایلی به رستوران باربیکیو می روند. زیرا این میخانه نشان دهنده فرهنگ ناهار خوری پاریس و ویژگی های زندگی مردم است.


مورد شماره

E3009

ابعاد (سانتی متر)

47 * 55 * 88

NW (KG)

3.8

بسته بندی

11 عدد / پشته

مواد

لوله آلومینیوم و چوب خیزران

coffee table and chairs

coffee chair

coffee chairs

برای پیدا کردن کافی شاپ در فضای باز ، میز و صندلی های قهوه ای در فضای باز راحت خواهد شد. استراحت کنید و لذت ببرید که دره مملو از قلعه های زیبا ، برجهای براق و سالن های ضیافت ، گنبدهای مجلل و کلیساها است. اگر یک رمانتیک کامل هستید ، به دنبال قلعه پری بی نقص باشید ، به سمت Azalea بروید ، محاصره شده از خندق ، Villandry و باغ های آن و Beauregard با چهره کوچک.


Hot Tags: میز و صندلی های قهوه در فضای باز ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، فله

پرس و جو

You Might Also Like