مبلمان صندلی های قهوه نوار پاریس

کافه Single صندلی بیشتر و بیشتر در کافه خیابان خیابانی ظاهر می شود ، Ease کارخانه تولید صندلی آلومینیومی برای کافه از سال 2007 است.
چت کن

جزئیات محصول

کافه Single صندلی بیشتر و بیشتر در کافه خیابان خیابانی ظاهر می شود ، Ease کارخانه تولید صندلی آلومینیومی برای کافه از سال 2007 است.


قهوه خوب نیست. یک اسب خوب با یک زین خوب ، مجموعه ای از فنجان های قهوه شیک نیز جوهره کافی شاپ خانوادگی کوچک شماست. برخورد فنجان قهوه و قهوه یک فنجان قهوه مناسب دارد. قهوه های مختلف با فنجان های مختلف قهوه باعث می شود تا شخصیت قهوه به طور کامل نمایش داده شود. علاوه بر قهوه خوب ، برای تزئین کافی شاپ به صندلی پاریسین کافه خوب نیز نیاز داریم.


مورد شماره

E1184

ابعاد (سانتی متر)

42 * 59 * 88.5

NW (KG)

3.8

بسته بندی

10 قطعه / پشته

مواد

لوله آلومینیوم و چوب خیزران

parisian cafe chairs

french chair

parisian chairs

مبلمان بار با مبلمان داخلی کمی متفاوت است. با استفاده از این وسایل و مواد اولیه می توانید کافی شاپ کوچک شما باز شود. به دنبال یک بعد از ظهر آفتابی ، حدود سه یا پنج دوست ، یک اتاق پر از قهوه مطمئناً همه را به خود جلب می کند. صندلی بار از لوله آلومینیومی و چوب خیزران ساخته شده است.

امیدوارم که بعد از درک چنین ساده قهوه ، بتوانید نه تنها برای کندی زندگی بلکه برای دوستداران قهوه ، به یک کافی شاپ تبدیل شوید. امیدوارم نتوانید فقط یک کافی شاپ کوچک را در خانه باز کنید تا قهوه روزانه خود را راضی کنید. تقاضا ، می توانید قهوه درست کنید که متناسب با سلیقه دوستان مختلف باشد.


Hot Tags: مبلمان برای صندلی های قهوه نوار پاریس ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، فله

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید