مبله صندلی حصیری بیسترو

برخلاف جو رستوران های داخلی ، این میخانه ها اغلب زیاد نیستند. به طور کلی ، آنها می توانند بیش از یک دوجین میز را در خود جای دهند.
چت کن

جزئیات محصول

تولید کننده مبلمان حصیری از سال 2007 ، MOQ: 100PCS


برخلاف جو رستوران های داخلی ، این میخانه ها اغلب زیاد نیستند. به طور کلی ، آنها می توانند بیش از یک دوجین میز را در خود جای دهند. ست های حصیری باسترو باعث خوشحالی بیشتر به bisto می شود. بسیاری اوقات ، رزرو از قبل باید انجام شود. اگر شما به یک روز گرم نمی روید ، مهم نیست که قرار ملاقات نکنید. علاوه بر این ، چراغ های موجود در میخانه نسبتاً کم است ، احتمالاً این حالت خلق و خوی است. در طول روز ، مهم نیست که خورشید خارج از هوا چقدر بزرگ باشد ، به محض اینکه به میخانه می روید ، به طور ناگهانی روشنایی می افتد و فروشگاه همیشه آگاهانه یک فضای گرم و راحت ایجاد می کند. فضای داخلی به طور کلی یکپارچهسازی با سیستمعامل است ، هر فروشگاه دارای ویژگی های خاص خود است ، اما همیشه دارای انواع چراغ های کم نور ، و گاهی اوقات حتی ناهار ، یک لامپ یا شمع روی میز قرار می گیرد. در شب ، جو حتی بهتر شده است ، همه چیز خیلی راحت و عاشقانه به نظر می رسد.


مورد شماره

E1040

ابعاد (سانتی متر)

46 * 55 * 88

NW (KG)

3.8

بسته بندی

10 قطعه / پشته

مواد

لوله آلومینیوم و چوب خیزران

chairs

2 seater chair

single chair

صندلی های حصیری باسترو می توانند قرمز ، سفید یا سیاه باشند. غذا خوردن در فرانسه واقعاً کند است ، چه به رستوران گران و چه باسترونی مقرون به صرفه باشد. اخیراً ، احتمالاً دلیلی پیدا کردم. دلیل اینکه قدم های خوردن غذاهای فرانسوی بسیار سنگین است ، فرانسوی ها غذاهای اصلی ، غذاهای اصلی ، پنیر ، دسر و غیره را با هم می خورند ، فقط به این دلیل که میز نسبتاً کوچک است؟ یک میز مربع کوچک یا یک میز گرد ، وسایل سفره دو نفره ، چند قوطی چاشنی قرار داده و هر یک از غذاهای جذاب یا اصلی آنها پر است ، به این ترتیب یک سبد کوچک از کیف اضافی را ذکر نمی کنیم. با این حال ، مردم هنوز میزهای کوچک با صندلی های حصیری بافتنی را ترجیح می دهند. به طور اتفاقی با برخی از میزهای بزرگ در کشور روبرو می شوید. از آنجا که خیلی دور است ، و محیط پر سر و صدا است ، ما اغلب نمی توانیم شخص دیگری را بشنویم که در مورد آن صحبت کند. جدول کوچک باعث می شود افرادی که با هم غذا می خورند راحت تر صحبت کنند ، احساس صمیمی تر کنند و چیزی را زمزمه کنند.


Hot Tags: صندلی حصیری bistro مجموعه مبلمان ، تولید کنندگان ، سفارشی ، عمده فروشی ، خرید ، تخفیف ، فله

پرس و جو

You Might Also Like