صندلی های عمومی صندلی های قهوه تزیینی در فروشگاه کافه خیابان

صندلی های عمومی صندلی های قهوه تزیینی در خیابان Cafe & eacute؛ فروشگاه مبلمان صندلی ترکه یا چوب کوتاه مبلمان عمومی، طلا و سیاه با فروشگاه کافی شاپ منطبق است. صندلی عقب و صندلی صندلی با دست ساخته شده است. پس از چندین بار آزمایش، الگوی Minimo را تایید می کنیم، اما ساده نیست. طلا جدید است ...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی های عمومی صندلی های قهوه تزیینی در خیابان Cafe & eacute؛ فروشگاه

مبلمان صندلی ترکه مبلمان عمومی، طلا و سیاه با فروشگاه کافی شاپ منطبق است. صندلی عقب و صندلی صندلی با دست ساخته شده است. پس از چندین بار آزمایش، الگوی Minimo را تایید می کنیم، اما ساده نیست. طلا جدید است که چگونه رنگ را انتخاب کنید. این رنگ به مردم یادآوری می کند. رستوران زنجیره ای یا کافی شاپ در فضای باز، این مورد انتخاب خوبی خواهد بود.

صندلی های عمومی صندلی های قهوه تزیینی در خیابان Cafe & eacute؛ فروشگاه

معرفی محصول مبلمان آرایش عتیقه های قهوه ای عمومی در خیابان Cafe & eacute؛ فروشگاه
سهولت، به عنوان یک تولیدکننده، ما نه تنها برای تولید صندلی، بلکه نوآوری را نیز نگه داریم. چگونگی انتخاب رنگ، چگونگی انجام بازی رنگ، طراحی طراحی چارچوب می تواند خوشبختی مردم را به ارمغان بیاورد. ما همیشه فکر می کنیم ما اصرار داریم که در هر سال یک محصول جدید تولید کنیم، آنها را به نمایشگاه برسانیم و آنها را به مشتریان سراسر جهان نشان دهیم. ما می دانیم که سعی می کنیم، ما می توانیم صندلی های خوب را به مشتریان ما تمام وقت تولید کنیم.

مورد مدل E3001
شرح صندلی های عمومی صندلی های قهوه تزیینی در خیابان Cafe & eacute؛ فروشگاه
ابعاد (سانتی متر) 47 * 59 * 85
وزن خالص (کیلوگرم) 4
جزئیات مواد آلوم لوله dia28 * 1.5mm
تخت چوبی: 8 * 1.3 میلی متر
بامبو نگاه کن
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.
40HQ بارگیری توانایی 850 پیکسل
استفاده ساحل، باغ، Patio، Bistro، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، باربیکیو، خیابان نانوایی

4.jpg


ویژگی محصول و کاربرد صندلی های صندلی قهوه ای مبلمان عمومی در خیابان Cafe & eacute؛ فروشگاه
صندلی عمومی با طراحی جدید در دست شما می توانید بگوئید آن دستبند و یا فقط برای دکوراسیون است. کافی شاپ، رستوران در فضای باز و سالن غذاخوری عمومی، مکان های خوبی برای استفاده از صندلی است.

آخرین اخبار
رنگ های زیادی برای انتخاب وجود دارد و مبل در اجزای ثابت یا مدولار موجود است. چه کلاسیک و چه معاصر چیزی برای هر محیط معماری وجود دارد

4 (2).jpg

Hot Tags: مبلمان عمومی مبلمان صندلی قهوه تزیینی در فروشگاه کافه خیابان، تولید کنندگان، سفارشی، خرید، تخفیف، عمده فروشی

پرس و جو

You Might Also Like