صندلی های فرش دستباف مبلمان حرفه ای استفاده راحت در کافی شاپ همه آب و هوا

صندلی روتختی روتختی مبلمان حرفه ای استفاده راحت در فروشگاه قهوه تمام آب و هوا سهولت عرضه مبلمان آشپزخانه در فضای باز. صندلی های راحت صندلی چوبی به عنوان یک نوع از همه وسایل از آب و هوا به طور گسترده ای در فضای باز استفاده می شود. صندلی های دستشویی سوئد در خیابان پاریس بسیار محبوب هستند. سفید ابی...
چت کن

جزئیات محصول

صندلی های فرش دستباف مبلمان حرفه ای استفاده راحت در کافی شاپ همه آب و هوا


عرضه آسان مبلمان مبلمان چوب دستی. صندلی های راحت صندلی چوبی به عنوان یک نوع از همه وسایل از آب و هوا به طور گسترده ای در فضای باز استفاده می شود. صندلی های دستشویی سوئد در خیابان پاریس بسیار محبوب هستند. در تابستان گرم می تواند سفید آبی باشد. فصل های مختلف استفاده از مبلمان رنگی مختلف، این صندلی راحت سواری می تواند به شما کمک کند که نمایشگاه خود را تازه نگه دارید.

صندلی های فرش دستباف مبلمان حرفه ای استفاده راحت در کافی شاپ همه آب و هوا

معرفی محصولات صندلی های روتختی خیاطی مبلمان حرفه ای استفاده راحت در کافی شاپ همه آب و هوا
مبلمان حصیری در فضای باز معمولا به تمام آب و هوا میپردازد. پس از همه، شما نمیخواهید صندلی را عوض کنید زیرا صندلی در باران خیس شده است. استفاده راحت از چوب پنبه PE با کیفیت بالا، که رنگ به اندازه کافی قوی در هر شرایط آب و هوایی است. مقاوم در برابر بی نظیر و مقاوم در برابر UV، صندلی چوب پنبه ای PT و ویژگی های اساسی آن است.

مورد مدل E5013
شرح صندلی های فرش دستباف مبلمان حرفه ای استفاده راحت در کافی شاپ همه آب و هوا
ابعاد (سانتی متر) 57 * 57 * 83
وزن خالص (کیلوگرم) 3.6
جزئیات مواد آلوم لوله dia28 * 1.5mm
تخت چوبی: 13 * 1.3
بامبو نگاه کن
بسته بندی بسته بندی استاندارد صادرات: صندلی ها با کاغذ پنبه مروارید پیچیده شده است. پس از جمع شدن، صندلی ها با کاغذ کرافت و کیسه های پلاستیکی ضد آب پوشانده می شود. مجهز به براکت چرخ برای حرکت.


模板1.jpg


ویژگی های محصول و کاربرد صندلی های روتختی روتختی مبلمان حرفه ای استفاده راحت در کافی شاپ همه آب و هوا
قاب لوله آلومینیوم و بافندگی بافندگی PE، تمام مواد ضد خوردگی و بدون محو شدن است.
اگر این صندلی ها را در ساحل یا ساحل هتل قرار دهید، بهتر است. از آنجا که این مواد به اندازه کافی قوی است که بتوانند از فرسایش آبهای دریایی و آب شور جلوگیری کنند. تعمیر و نگهداری نیز بسیار ساده است، تمیز کردن آن را با پارچه مرطوب و روز طبیعت.

آخرین اخبار
برخی از آیتم های جدید به زودی منتشر خواهند شد، ما رنگ و طراحی جدیدی عرضه خواهیم کرد.
در آینده، پیشرفت درمان ضد افسردگی هیدرولیکی و الهی 100٪ روند دیگری برای مبلمان باغ است. ما باید توانایی ضد فرسایش مبلمان فضای باز را به خصوص برای مبلمان عمومی در فضای باز بهبود دهیم.

4.jpg

Hot Tags: استفاده از راحت صندلی چوبی در آشپزخانه کابینت آشپزخانه، کابینت آشپزخانه، آشپزخانه،

پرس و جو

You Might Also Like