رزین صندلی ترکه یا چوب کوتاه مبلمان در فضای باز تمام گردد صتكبل طراحی جدید آب و هوا

رزین ترکه یا چوب کوتاه صندلی مبلمان گردد در فضای باز تمام آب و هوا Stackable سهولت طراحی جدید تولید رزین صندلی ترکه یا چوب کوتاه. با قاب آلومینیومی خوب لوله و حصیر پلی اتیلن خوب این صندلی ترکه یا چوب کوتاه مناسب مناسب برای خشک و ساحلی آب و هوای یکسان است. همه آب و هوا ترکه یا چوب کوتاه، به طور گسترده ای برای بصری و ملموس بافته شده...
چت کن

جزئیات محصول

ترکه یا چوب کوتاه صندلی مبلمان گردد در فضای باز تمام آب و هوا طراحی جدید Stackable رزین

سهولت تولید رزین صندلی ترکه یا چوب کوتاه. با قاب آلومینیومی خوب لوله و حصیر پلی اتیلن خوب این صندلی ترکه یا چوب کوتاه مناسب مناسب برای خشک و ساحلی آب و هوای یکسان است. تمام آب و هوا ترکه یا چوب کوتاه، به طور گسترده ای برای بصری و ملموس سبکی بافته شده. منحنی صندلی و صندلی های گرد و پشت راحتی شما و هر یک از مهمانان خود گهواره.
 
ترکه یا چوب کوتاه صندلی مبلمان گردد در فضای باز تمام آب و هوا طراحی جدید Stackable رزین
 
معرفی محصول رزین ترکه یا چوب کوتاه صندلی مبلمان گردد در فضای باز تمام آب و هوا Stackable طراحی جدید
ترکه یا چوب کوتاه مبلمان, رزین با انتخاب مواد خام به طور جدی. هدف ما در ارائه بهترین صندلی برای مشتریان خود. لوله آلومینیوم dia28، ضخامت 1.5 mm خوب تحمل و شهرت کامل است. ما یک تیم حرفه ای بازرسی خود، هر قطعه از صندلی ترکه یا چوب کوتاه را قبل از بسته بازرسی می شود.


مدل موردE6041S
شرحترکه یا چوب کوتاه صندلی مبلمان گردد در فضای باز تمام آب و هوا طراحی جدید Stackable رزین
Dimension(cm)56 * 62 * 78
Weight(kg) خالص4.8
جزئیات موادآلوم لوله: dia32 * 1.3 میلی متر

ای: dia3.5

بامبو نگاه به پایان رسید

بستهبسته بندی استاندارد صادرات: صندلی با کاغذ مروارید پنبه پیچیده هستند. پس از جمع کردن، صندلی را توسط کاغذ کرافت و ضد آب کیسه های پلاستیکی پوشانده شده است. مجهز به چرخ براکت برای حرکت.
قابلیت بارگذاری 40HQ860pcs
استفادهساحل و باغ و پاسیو، بستر، رستوران در فضای باز, خارجی کافی شاپ, نوار فضای باز خیابان نانوایی

 

22 (2).jpg


模板13.jpg


ویژگی های محصول و استفاده از رزین ترکه یا چوب کوتاه صندلی مبلمان گردد در فضای باز تمام Stackable طراحی جدید آب و هوا
ترکه یا چوب کوتاه رزین دور میرسد ای طبیعت. در مقایسه با ترکه یا چوب کوتاه واقعی است صندلی ترکه یا چوب کوتاه رزین مناسب تر برای فضای باز. احساس خوب استفاده در هر شرایط آب و هوایی شدید. حیاط خلوت باغ است مکان خوبی برای استفاده از این رزین صندلی.
درباره ترکه رزین معاصر است چشم انداز خلاق ما را به توسعه مبلمان هستند پیش از روند طراحی را منعکس. بافت از مصنوعی ترکه یا چوب کوتاه مبلمان است تمام ضد آب و هوا مطمئن شوید با استفاده از ساخته شده است.
 
آخرین اخبار
در آینده بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد شروع به خرید مبلمان فضای باز با حصیر پلی اتیلن. در مقایسه با دیگر مواد پلی اتیلن بیشتر مناسب برای فضای باز و عمومی است.
 

1 (2).jpg

Hot Tags: رزین صندلی ترکه یا چوب کوتاه مبلمان در فضای باز تمام گردد آب و هوا صتكبل جدید طراحی، تولید کنندگان، سفارشی خرید تخفیف، کشتی فله

پرس و جو

You Might Also Like