میز ناهارخوری مبلمان سالن و مجموعه صندلی

میز ناهارخوری مبلمان سالن و مجموعه صندلی

میز ناهارخوری Base Patio Furniture Bar Table با کیفیت خوب مبلمان سالن مبلمان ناهار خوری که توسط آلومینیوم ساخته شده است. همچنین می تواند به عنوان میز نوار مبلمان در نوار استفاده می شود. مهم نیست که از پایه جدول استفاده کنید، همه آنها یک نقطه مشترک دارند که سبک وزن آنها را آسان می کند حتی در حرکت ...
چت کن

جزئیات محصول

میز ناهارخوری مبلمان سالن و مجموعه صندلی


سبک وزن اما به اندازه کافی بلبرینگ مهمترین ویژگی برای پای میز است. سنت همچنین به معنی کلاسیک است. چگونگی استفاده از فضای کاملا، این سوال نه تنها برای طراح معماری بلکه برای طراحی مبلمان نیز هست. 4 پا به اندازه کافی قوی است تا از بالای میز استفاده شود. تبلت، ما معمولا از تیک، پلی، چوب یا آلومینیوم استفاده می کنیم. میز ناهار خوری داخلی Patio که توسط آلومینیوم ساخته شده است. همچنین می تواند به عنوان مبلمان نوار مبلمان در نوار استفاده می شود. مهم نیست که از پایه جدول استفاده کنید، همه آنها یک نقطه مشترک دارند که سبک وزن آنها را آسان می کند حتی در اتاق باریک حرکت می کند، برای تغییر دکوراسیون داخلی فقط با تغییر مکان مبلمان.

تولید مقدماتی میز ناهار خوری مبلمان و مبلمان صندلی مجموعه

در EASE، تیک تاپ بیشترین کاربرد رومیزی را دارد، زیرا می تواند با هر پایه جدول مطابقت داشته باشد. در بالای صفحه و در فضای باز می توان از عینک آفتابی استفاده کرد. میز ناهار خوری در بالای تیک بیشترین نوع انتخاب را دارد. استفاده آسان از مواد واردات در جدول بالا، به منظور بهبود کل سطح جدول.


مورد مدل E9304
شرح میز ناهارخوری مبلمان سالن و مجموعه صندلی
ابعاد (cm) 42 * 42 * 70
وزن خالص (کیلوگرم) 5.5
جزئیات مواد آلومینیوم جدول پایه 4legs،
پوشش پودر با رنگ مشکی
بسته بندی جعبه کارتن
40HQ ظرفیت بارگیری 3107 پیکسلی
استفاده ساحل، باغ، Patio، سالن غذا خوری، رستوران در فضای باز، کافی شاپ در فضای باز، سالن آرایش، خیابان نانواییPoly rattan chair.jpg

ویژگی های محصول و استفاده از مبلمان Patio Furniture میز ناهار خوری و صندلی مجموعه

پایه آلومینیوم روی میز، به علت مقاوم در برابر UV و مقاوم در برابر آب، زنگ نزنید. بسیاری از مکان های مناسب برای استفاده از آن مانند بیستو، باغ، کافی شاپ و رستوران در فضای باز مناسب است.

آخرین اخبار

مواد طبیعی به طور فزاینده ای تبدیل به ترجیح رایج برای مبلمان بالا در فضای باز می شوند، هم برای توانایی آنها برای مقاومت در برابر شرایط سختی آب و هوایی و هم در جهت تجدید نظر زیبایی شناسی. تحقیق در مورد منبع مواد و مبلمان نیز به شما در مورد اثرات زیست محیطی آن می گوید.

rattan wicker chair.jpg

Hot Tags: مبلمان پایتخت میز ناهار خوری و صندلی مجموعه، تولید کنندگان، سفارشی، عمده فروشی، خرید، تخفیف، فله

پرس و جو

You Might Also Like